SAMS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
SAMS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 53.982
daling van € 53.982 (-88,9%), van € 60.703 naar € 6.721
waarvan Handelsvorderingen: -€ 53.372
- Materiële vaste activa -€ 10.658
daling van € 10.658 (-26,3%), van € 40.577 naar € 29.919
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 12.215
- Liquide middelen -€ 7.791
daling van € 7.791 (-10,6%), van € 73.347 naar € 65.556
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 25.908) en Handelsschulden (-€ 20.817)
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 2.068
stijging van € 2.068 (+476%), van € 434 naar € 2.502
- Overgedragen winst (verlies) -€ 32.827
daling van € 32.827 (-34,2%), van € 96.020 naar € 63.193
- Handelsschulden -€ 20.817
daling van € 20.817 (-90,7%), van € 22.962 naar € 2.145
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 14.294
daling van € 14.294 (-76,3%), van € 18.736 naar € 4.442
waarvan Belastingen: -€ 14.100
- Schulden op meer dan één jaar -€ 10.092
daling van € 10.092 (-48,0%), van € 21.033 naar € 10.941
- Overige schulden +€ 5.940
stijging van € 5.940 (+126%), van € 4.696 naar € 10.636
- Bruto bedrijfsmarge -€ 48.194
daling van € 48.194 (-82,1%), van € 58.721 naar € 10.527
- Belastingen -€ 12.607
daling van € 12.607, van € 12.251 naar -€ 356
- Andere bedrijfskosten +€ 2.082
stijging van € 2.082, van € 0 naar € 2.082
- Afschrijvingen -€ 796
daling van € 796 (-5,6%), van € 14.314 naar € 13.519
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 175.061 | € 104.698 | -€ 70.363 | -40,2% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 0 | € 0 | = | |
| Vaste activa | 21/28 | € 40.577 | € 29.919 | -€ 10.658 | -26,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 40.577 | € 29.919 | -€ 10.658 | -26,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.129 | € 0 | -€ 1.129 | -100% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 52 | € 2.738 | +€ 2.687 | +5.201% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 39.396 | € 27.181 | -€ 12.215 | -31,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 134.484 | € 74.779 | -€ 59.705 | -44,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 60.703 | € 6.721 | -€ 53.982 | -88,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 58.719 | € 5.346 | -€ 53.372 | -90,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.985 | € 1.375 | -€ 610 | -30,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 73.347 | € 65.556 | -€ 7.791 | -10,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 434 | € 2.502 | +€ 2.068 | +476% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 175.061 | € 104.698 | -€ 70.363 | -40,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 97.020 | € 64.193 | -€ 32.827 | -33,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 96.020 | € 63.193 | -€ 32.827 | -34,2% |
| Schulden | 17/49 | € 78.041 | € 40.505 | -€ 37.536 | -48,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 21.033 | € 10.941 | -€ 10.092 | -48,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 21.033 | € 10.941 | -€ 10.092 | -48,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 57.006 | € 29.563 | -€ 27.442 | -48,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 10.612 | € 12.341 | +€ 1.729 | +16,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 22.962 | € 2.145 | -€ 20.817 | -90,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 22.962 | € 2.145 | -€ 20.817 | -90,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 18.736 | € 4.442 | -€ 14.294 | -76,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 18.236 | € 4.136 | -€ 14.100 | -77,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 500 | € 306 | -€ 194 | -38,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 4.696 | € 10.636 | +€ 5.940 | +126% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 2 | - | -€ 2 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 14.314 | € 13.519 | -€ 796 | -5,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 0 | € 2.082 | +€ 2.082 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 58.721 | € 10.527 | -€ 48.194 | -82,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 44.406 | -€ 5.073 | -€ 49.480 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 16 | +€ 16 | +81.850% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 16 | +€ 16 | +81.850% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.860 | € 2.217 | +€ 357 | +19,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.860 | € 2.217 | +€ 357 | +19,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 42.546 | -€ 7.274 | -€ 49.820 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 12.251 | -€ 356 | -€ 12.607 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 30.295 | -€ 6.918 | -€ 37.213 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 30.295 | -€ 6.918 | -€ 37.213 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.