S.C. THIENPONT: wat veranderde er
S.C. THIENPONT
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 17.914
stijging van € 17.914 (+111%), van € 16.077 naar € 33.991
waarvan Overige vorderingen: +€ 24.992
- Liquide middelen +€ 12.335
stijging van € 12.335 (+110%), van € 11.214 naar € 23.549
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 52.842) en Afschrijvingen (+€ 41.432)
- Materiële vaste activa -€ 10.332
daling van € 10.332 (-6,4%), van € 162.505 naar € 152.173
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 12.289
- Overgedragen winst (verlies) +€ 52.842
stijging van € 52.842 (+69,4%), van -€ 76.148 naar -€ 23.306
- Schulden op meer dan één jaar -€ 14.004
daling van € 14.004 (-7,0%), van € 200.451 naar € 186.447
waarvan Overige schulden: -€ 8.473
- Handelsschulden -€ 13.742
daling van € 13.742 (-80,8%), van € 17.011 naar € 3.269
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 10.079
daling van € 10.079 (-64,6%), van € 15.610 naar € 5.531
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 4.509
stijging van € 4.509 (+110%), van € 4.095 naar € 8.603
- Bruto bedrijfsmarge -€ 10.639
daling van € 10.639 (-9,6%), van € 110.984 naar € 100.345
- Financiële kosten -€ 2.370
daling van € 2.370 (-39,6%), van € 5.980 naar € 3.610
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 190.577 | € 211.538 | +€ 20.960 | +11,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 162.505 | € 152.173 | -€ 10.332 | -6,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 162.505 | € 152.173 | -€ 10.332 | -6,4% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 37.002 | € 31.479 | -€ 5.523 | -14,9% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 48.134 | € 58.901 | +€ 10.767 | +22,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 9.779 | € 6.492 | -€ 3.287 | -33,6% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 67.590 | € 55.301 | -€ 12.289 | -18,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 28.072 | € 59.365 | +€ 31.292 | +111% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 782 | € 1.825 | +€ 1.043 | +133% |
| Voorraden | 30/36 | € 782 | € 1.825 | +€ 1.043 | +133% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 16.077 | € 33.991 | +€ 17.914 | +111% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 16.077 | € 8.999 | -€ 7.078 | -44,0% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 24.992 | +€ 24.992 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 11.214 | € 23.549 | +€ 12.335 | +110% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | - | = | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 190.577 | € 211.538 | +€ 20.960 | +11,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 56.148 | -€ 3.306 | +€ 52.842 | +94,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 76.148 | -€ 23.306 | +€ 52.842 | +69,4% |
| Schulden | 17/49 | € 246.725 | € 214.843 | -€ 31.882 | -12,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 200.451 | € 186.447 | -€ 14.004 | -7,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 38.665 | € 33.134 | -€ 5.531 | -14,3% |
| Overige schulden | 178/9 | € 161.786 | € 153.313 | -€ 8.473 | -5,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 38.030 | € 18.718 | -€ 19.312 | -50,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 15.610 | € 5.531 | -€ 10.079 | -64,6% |
| Financiële schulden | 43 | € 0 | - | = | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 0 | - | = | |
| Handelsschulden | 44 | € 17.011 | € 3.269 | -€ 13.742 | -80,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 17.011 | € 3.269 | -€ 13.742 | -80,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.095 | € 8.603 | +€ 4.509 | +110% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.095 | € 8.603 | +€ 4.509 | +110% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.314 | € 1.314 | = | 0,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 8.244 | € 9.679 | +€ 1.434 | +17,4% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 0 | - | = | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 41.586 | € 41.432 | -€ 153 | -0,4% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 0 | - | = | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.576 | € 1.737 | +€ 161 | +10,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 110.984 | € 100.345 | -€ 10.639 | -9,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 67.823 | € 57.176 | -€ 10.647 | -15,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 123 | € 360 | +€ 238 | +194% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 123 | € 360 | +€ 238 | +194% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.980 | € 3.610 | -€ 2.370 | -39,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.980 | € 3.610 | -€ 2.370 | -39,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 61.965 | € 53.926 | -€ 8.039 | -13,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 1.084 | +€ 1.084 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 61.965 | € 52.842 | -€ 9.123 | -14,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 61.965 | € 52.842 | -€ 9.123 | -14,7% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.