RRD IMMO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
RRD IMMO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 97.066
stijging van € 97.066 (+105%), van € 92.749 naar € 189.814
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 55.075) en Handelsschulden (+€ 28.498)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 55.075
daling van € 55.075 (-88,8%), van € 62.044 naar € 6.969
waarvan Handelsvorderingen: -€ 49.230
- Materiële vaste activa -€ 10.368
daling van € 10.368 (-42,5%), van € 24.386 naar € 14.018
waarvan Overige materiële vaste activa: -€ 7.704
- Handelsschulden +€ 28.498
stijging van € 28.498 (+28,2%), van € 100.897 naar € 129.395
- Overgedragen winst (verlies) +€ 8.571
stijging van € 8.571 (+37,8%), van -€ 22.690 naar -€ 14.119
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 3.044
niet meer vermeld in 2025 (was € 3.044)
- Afschrijvingen -€ 7.370
daling van € 7.370 (-41,6%), van € 17.739 naar € 10.368
- Bruto bedrijfsmarge +€ 4.614
stijging van € 4.614 (+4,6%), van € 99.920 naar € 104.534
- Personeelskosten +€ 1.945
stijging van € 1.945 (+2,5%), van € 76.973 naar € 78.918
- Belastingen +€ 1.257
stijging van € 1.257 (+27,8%), van € 4.522 naar € 5.779
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 179.821 | € 212.123 | +€ 32.302 | +18,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 24.386 | € 14.018 | -€ 10.368 | -42,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 24.386 | € 14.018 | -€ 10.368 | -42,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.664 | - | -€ 2.664 | |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 21.722 | € 14.018 | -€ 7.704 | -35,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 155.435 | € 198.105 | +€ 42.670 | +27,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 62.044 | € 6.969 | -€ 55.075 | -88,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 49.230 | - | -€ 49.230 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 12.814 | € 6.969 | -€ 5.846 | -45,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 92.749 | € 189.814 | +€ 97.066 | +105% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 643 | € 1.322 | +€ 680 | +106% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 179.821 | € 212.123 | +€ 32.302 | +18,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 55.611 | € 64.182 | +€ 8.571 | +15,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 72.102 | € 72.102 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 70.242 | € 70.242 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 22.690 | -€ 14.119 | +€ 8.571 | +37,8% |
| Schulden | 17/49 | € 124.210 | € 147.941 | +€ 23.731 | +19,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 124.210 | € 147.941 | +€ 23.731 | +19,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 3.044 | - | -€ 3.044 | |
| Handelsschulden | 44 | € 100.897 | € 129.395 | +€ 28.498 | +28,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 100.897 | € 129.395 | +€ 28.498 | +28,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 20.270 | € 18.511 | -€ 1.759 | -8,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.409 | € 8.956 | +€ 548 | +6,5% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 11.861 | € 9.554 | -€ 2.306 | -19,4% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 35 | +€ 35 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 6.891 | - | -€ 6.891 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 76.973 | € 78.918 | +€ 1.945 | +2,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 17.739 | € 10.368 | -€ 7.370 | -41,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 601 | € 769 | +€ 167 | +27,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 99.920 | € 104.534 | +€ 4.614 | +4,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 4.607 | € 14.479 | +€ 9.872 | +214% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 236 | € 129 | -€ 107 | -45,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 236 | € 129 | -€ 107 | -45,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 4.371 | € 14.350 | +€ 9.979 | +228% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.522 | € 5.779 | +€ 1.257 | +27,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 150 | € 8.571 | +€ 8.721 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 150 | € 8.571 | +€ 8.721 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.