Royal Security: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Royal Security
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 6.060
daling van € 6.060 (-34,6%), van € 17.520 naar € 11.460
- Liquide middelen -€ 3.910
daling van € 3.910 (-63,1%), van € 6.200 naar € 2.290
vooral door Schulden op meer dan één jaar (-€ 6.664) en Resultaat van het boekjaar (-€ 6.545)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 3.194
daling van € 3.194 (-28,4%), van € 11.250 naar € 8.056
waarvan Overige vorderingen: -€ 3.469
- Schulden op meer dan één jaar -€ 6.664
daling van € 6.664 (-79,5%), van € 8.387 naar € 1.723
- Overgedragen winst (verlies) -€ 6.545
daling van € 6.545, van € 5.994 naar -€ 551
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 6.527
daling van € 6.527 (-67,3%), van € 9.693 naar € 3.166
- Overige schulden +€ 6.160
nieuw in 2025: € 6.160
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 353
stijging van € 353 (+5,6%), van € 6.311 naar € 6.664
- Bruto bedrijfsmarge -€ 10.039
daling van € 10.039 (-91,0%), van € 11.030 naar € 992
- Andere bedrijfskosten -€ 1.107
daling van € 1.107 (-45,0%), van € 2.458 naar € 1.351
- Belastingen -€ 570
niet meer vermeld in 2025 (was € 570)
- Afschrijvingen -€ 529
daling van € 529 (-8,9%), van € 5.928 naar € 5.399
- Financiële kosten -€ 414
daling van € 414 (-34,4%), van € 1.201 naar € 788
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 35.250 | € 21.806 | -€ 13.445 | -38,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 17.520 | € 11.460 | -€ 6.060 | -34,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 17.520 | € 11.460 | -€ 6.060 | -34,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 17.520 | € 11.460 | -€ 6.060 | -34,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 17.731 | € 10.346 | -€ 7.385 | -41,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 11.250 | € 8.056 | -€ 3.194 | -28,4% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 7.490 | € 7.765 | +€ 275 | +3,7% |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.760 | € 291 | -€ 3.469 | -92,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 6.200 | € 2.290 | -€ 3.910 | -63,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 281 | - | -€ 281 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 35.250 | € 21.806 | -€ 13.445 | -38,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 8.494 | € 1.949 | -€ 6.545 | -77,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 5.994 | -€ 551 | -€ 6.545 | |
| Schulden | 17/49 | € 26.757 | € 19.857 | -€ 6.900 | -25,8% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 8.387 | € 1.723 | -€ 6.664 | -79,5% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 8.387 | € 1.723 | -€ 6.664 | -79,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 18.370 | € 18.133 | -€ 236 | -1,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 6.311 | € 6.664 | +€ 353 | +5,6% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.366 | € 2.144 | -€ 222 | -9,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.366 | € 2.144 | -€ 222 | -9,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.693 | € 3.166 | -€ 6.527 | -67,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.693 | € 3.166 | -€ 6.527 | -67,3% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 6.160 | +€ 6.160 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 5.928 | € 5.399 | -€ 529 | -8,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.458 | € 1.351 | -€ 1.107 | -45,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 11.030 | € 992 | -€ 10.039 | -91,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 2.644 | -€ 5.758 | -€ 8.403 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 1 | +€ 1 | +223% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 1 | +€ 1 | +223% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.201 | € 788 | -€ 414 | -34,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.201 | € 788 | -€ 414 | -34,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 1.443 | -€ 6.545 | -€ 7.988 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 570 | - | -€ 570 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 873 | -€ 6.545 | -€ 7.418 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 873 | -€ 6.545 | -€ 7.418 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.