ROUGEFORT: wat veranderde er
ROUGEFORT
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen -€ 39.000
niet meer vermeld in 2025 (was € 39.000)
- Liquide middelen +€ 37.483
stijging van € 37.483 (+606%), van € 6.186 naar € 43.669
vooral door Geldbeleggingen (+€ 39.000) en Kleinere werkkapitaalposten (+€ 53)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 1.250
daling van € 1.250 (-4,8%), van -€ 26.305 naar -€ 27.555
- Financiële opbrengsten -€ 361
daling van € 361 (-36,9%), van € 979 naar € 618
- Belastingen -€ 351
daling van € 351, van € 262 naar -€ 89
- Bruto bedrijfsmarge -€ 346
daling van € 346 (-31,7%), van -€ 1.092 naar -€ 1.438
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 45.343 | € 44.095 | -€ 1.248 | -2,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 45.343 | € 44.095 | -€ 1.248 | -2,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 106 | € 426 | +€ 320 | +303% |
| Overige vorderingen | 41 | € 106 | € 426 | +€ 320 | +303% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 39.000 | - | -€ 39.000 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 6.186 | € 43.669 | +€ 37.483 | +606% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 51 | - | -€ 51 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 45.343 | € 44.095 | -€ 1.248 | -2,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 45.195 | € 43.945 | -€ 1.250 | -2,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 65.000 | € 65.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 65.000 | € 65.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 65.000 | € 65.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 6.500 | € 6.500 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 6.500 | € 6.500 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 6.500 | € 6.500 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 26.305 | -€ 27.555 | -€ 1.250 | -4,8% |
| Schulden | 17/49 | € 148 | € 150 | +€ 2 | +1,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 148 | € 150 | +€ 2 | +1,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 209 | € 209 | = | 0,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 1.092 | -€ 1.438 | -€ 346 | -31,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 1.301 | -€ 1.647 | -€ 346 | -26,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 979 | € 618 | -€ 361 | -36,9% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 979 | € 618 | -€ 361 | -36,9% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 310 | € 310 | +€ 0 | 0,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 310 | € 310 | +€ 0 | 0,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 631 | -€ 1.339 | -€ 707 | -112% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 262 | -€ 89 | -€ 351 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 894 | -€ 1.250 | -€ 356 | -39,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 894 | -€ 1.250 | -€ 356 | -39,9% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.