ROAR CONSULTING: wat veranderde er
ROAR CONSULTING
Grootste bewegingen
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 20.000
nieuw in 2025: € 20.000
- Materiële vaste activa -€ 11.816
daling van € 11.816 (-22,7%), van € 52.128 naar € 40.313
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 13.727
- Liquide middelen +€ 4.676
stijging van € 4.676 (+7,5%), van € 62.412 naar € 67.088
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 23.817) en Afschrijvingen (+€ 14.014)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 1.307
nieuw in 2025: € 1.307
- Reserves +€ 23.817
stijging van € 23.817 (+57,0%), van € 41.791 naar € 65.608
- Schulden op meer dan één jaar -€ 14.199
daling van € 14.199 (-48,9%), van € 29.031 naar € 14.832
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 8.240
stijging van € 8.240 (+40,4%), van € 20.413 naar € 28.653
- Handelsschulden -€ 4.972
daling van € 4.972 (-89,2%), van € 5.575 naar € 603
- Bruto bedrijfsmarge -€ 24.007
daling van € 24.007 (-33,5%), van € 71.580 naar € 47.573
- Belastingen -€ 4.912
daling van € 4.912 (-38,2%), van € 12.841 naar € 7.930
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 116.575 | € 130.431 | +€ 13.856 | +11,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 52.228 | € 40.463 | -€ 11.766 | -22,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 52.128 | € 40.313 | -€ 11.816 | -22,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 1.911 | +€ 1.911 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 52.128 | € 38.402 | -€ 13.727 | -26,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 100 | € 150 | +€ 50 | +50,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 64.347 | € 89.968 | +€ 25.621 | +39,8% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | - | € 20.000 | +€ 20.000 | |
| Overige vorderingen | 291 | - | € 20.000 | +€ 20.000 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | - | € 1.307 | +€ 1.307 | |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 1.307 | +€ 1.307 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 62.412 | € 67.088 | +€ 4.676 | +7,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.934 | € 1.573 | -€ 361 | -18,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 116.575 | € 130.431 | +€ 13.856 | +11,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 44.791 | € 68.608 | +€ 23.817 | +53,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 41.791 | € 65.608 | +€ 23.817 | +57,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 41.791 | € 65.608 | +€ 23.817 | +57,0% |
| Schulden | 17/49 | € 71.784 | € 61.823 | -€ 9.961 | -13,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 29.031 | € 14.832 | -€ 14.199 | -48,9% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 29.031 | € 14.832 | -€ 14.199 | -48,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 42.754 | € 46.991 | +€ 4.237 | +9,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 13.593 | € 14.199 | +€ 606 | +4,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.575 | € 603 | -€ 4.972 | -89,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.575 | € 603 | -€ 4.972 | -89,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 20.413 | € 28.653 | +€ 8.240 | +40,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 20.413 | € 28.653 | +€ 8.240 | +40,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 3.172 | € 3.536 | +€ 364 | +11,5% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 0 | +€ 0 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 14.683 | € 14.014 | -€ 669 | -4,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | - | € 144 | +€ 144 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 71.580 | € 47.573 | -€ 24.007 | -33,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 56.897 | € 33.415 | -€ 23.482 | -41,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 211 | +€ 211 | +526.875% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 211 | +€ 211 | +526.875% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.265 | € 1.879 | -€ 386 | -17,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.265 | € 1.879 | -€ 386 | -17,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 54.632 | € 31.747 | -€ 22.885 | -41,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 12.841 | € 7.930 | -€ 4.912 | -38,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 41.791 | € 23.817 | -€ 17.973 | -43,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 41.791 | € 23.817 | -€ 17.973 | -43,0% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.