RIDO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
RIDO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 311.107
stijging van € 311.107 (+17.348%), van € 1.793 naar € 312.900
- Liquide middelen +€ 239.950
stijging van € 239.950 (+255%), van € 94.199 naar € 334.149
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 2,2 mln) en Geldbeleggingen (+€ 235.675)
- Geldbeleggingen -€ 235.675
daling van € 235.675 (-28,6%), van € 824.863 naar € 589.188
- Reserves +€ 1,8 mln
stijging van € 1,8 mln (+31,2%), van € 5,9 mln naar € 7,8 mln
waarvan Beschikbare reserves: +€ 1,8 mln
- Overige schulden -€ 1,7 mln
daling van € 1,7 mln (-75,1%), van € 2,3 mln naar € 570.381
- Financiële opbrengsten +€ 1,9 mln
stijging van € 1,9 mln (+3.567%), van € 53.251 naar € 2,0 mln
- Bruto bedrijfsmarge +€ 123.606
stijging van € 123.606 (+30,1%), van € 410.752 naar € 534.357
- Belastingen +€ 34.681
stijging van € 34.681 (+41,6%), van € 83.429 naar € 118.110
- Personeelskosten -€ 18.762
daling van € 18.762 (-94,8%), van € 19.793 naar € 1.031
- Afschrijvingen -€ 16.875
daling van € 16.875 (-16,6%), van € 101.705 naar € 84.830
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 9.036.065 | € 9.296.682 | +€ 260.617 | +2,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 5.556.734 | € 5.479.247 | -€ 77.487 | -1,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 870.791 | € 793.304 | -€ 77.487 | -8,9% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 857.889 | € 786.639 | -€ 71.250 | -8,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 6.664 | +€ 6.664 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 12.902 | € 1 | -€ 12.901 | -100,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 4.685.943 | € 4.685.943 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 3.479.331 | € 3.817.435 | +€ 338.104 | +9,7% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 1.793 | € 312.900 | +€ 311.107 | +17.348% |
| Overige vorderingen | 291 | € 1.793 | € 312.900 | +€ 311.107 | +17.348% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.525.323 | € 2.509.449 | -€ 15.874 | -0,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 64.952 | € 159.232 | +€ 94.280 | +145% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.460.371 | € 2.350.217 | -€ 110.154 | -4,5% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 824.863 | € 589.188 | -€ 235.675 | -28,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 94.199 | € 334.149 | +€ 239.950 | +255% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 33.153 | € 71.749 | +€ 38.597 | +116% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 9.036.065 | € 9.296.682 | +€ 260.617 | +2,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 6.087.595 | € 7.934.826 | +€ 1,8 mln | +30,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 174.450 | € 174.450 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 5.913.145 | € 7.760.376 | +€ 1,8 mln | +31,2% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 117.520 | € 117.520 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 117.520 | € 117.520 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 5.795.625 | € 7.642.856 | +€ 1,8 mln | +31,9% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 0 | = | |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 181.815 | € 181.815 | = | 0,0% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 181.815 | € 181.815 | = | 0,0% |
| Pensioenen en soortgelijke verplichtingen | 160 | € 181.815 | € 181.815 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 2.766.655 | € 1.180.041 | -€ 1,6 mln | -57,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 258.750 | € 220.867 | -€ 37.883 | -14,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 258.750 | € 220.867 | -€ 37.883 | -14,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 2.487.905 | € 939.174 | -€ 1,5 mln | -62,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 82.531 | +€ 82.531 | |
| Financiële schulden | 43 | € 115.000 | € 115.000 | = | 0,0% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 115.000 | € 115.000 | = | 0,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 75.375 | € 106.298 | +€ 30.922 | +41,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 75.375 | € 106.298 | +€ 30.922 | +41,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.861 | € 64.963 | +€ 54.102 | +498% |
| Belastingen | 450/3 | € 10.861 | € 64.963 | +€ 54.102 | +498% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 0 | - | = | |
| Overige schulden | 47/48 | € 2.286.668 | € 570.381 | -€ 1,7 mln | -75,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 19.793 | € 1.031 | -€ 18.762 | -94,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 101.705 | € 84.830 | -€ 16.875 | -16,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 21.862 | € 22.239 | +€ 377 | +1,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 410.752 | € 534.357 | +€ 123.606 | +30,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 267.391 | € 426.257 | +€ 158.866 | +59,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 53.251 | € 1.952.726 | +€ 1,9 mln | +3.567% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 53.251 | € 1.952.726 | +€ 1,9 mln | +3.567% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 26.407 | € 17.663 | -€ 8.744 | -33,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 26.407 | € 17.663 | -€ 8.744 | -33,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 294.235 | € 2.361.320 | +€ 2,1 mln | +703% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 83.429 | € 118.110 | +€ 34.681 | +41,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 210.806 | € 2.243.210 | +€ 2,0 mln | +964% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 210.806 | € 2.243.210 | +€ 2,0 mln | +964% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.