REMUE-TRANS: wat veranderde er
REMUE-TRANS
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen +€ 50.000
stijging van € 50.000 (+24,4%), van € 205.000 naar € 255.000
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 21.185
stijging van € 21.185 (+88,1%), van € 24.059 naar € 45.243
waarvan Handelsvorderingen: +€ 16.818
- Liquide middelen -€ 17.492
daling van € 17.492 (-49,6%), van € 35.259 naar € 17.767
vooral door Geldbeleggingen (-€ 50.000) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 21.185)
- Reserves +€ 62.916
stijging van € 62.916 (+28,1%), van € 224.010 naar € 286.925
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 12.088
niet meer vermeld in 2025 (was € 12.088)
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 4.796
daling van € 4.796 (-64,2%), van € 7.466 naar € 2.670
- Handelsschulden +€ 4.748
stijging van € 4.748 (+72,0%), van € 6.592 naar € 11.340
- Bruto bedrijfsmarge +€ 17.832
stijging van € 17.832 (+18,3%), van € 97.208 naar € 115.039
- Belastingen +€ 9.890
stijging van € 9.890 (+50,1%), van € 19.738 naar € 29.628
- Financiële opbrengsten +€ 3.957
stijging van € 3.957 (+160%), van € 2.470 naar € 6.427
- Afschrijvingen +€ 2.964
stijging van € 2.964 (+22,4%), van € 13.248 naar € 16.211
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 297.979 | € 349.923 | +€ 51.944 | +17,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 30.871 | € 29.559 | -€ 1.311 | -4,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 30.871 | € 29.559 | -€ 1.311 | -4,2% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 853 | € 139 | -€ 714 | -83,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 871 | € 12.174 | +€ 11.303 | +1.298% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 29.147 | € 17.247 | -€ 11.900 | -40,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 267.108 | € 320.364 | +€ 53.256 | +19,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 24.059 | € 45.243 | +€ 21.185 | +88,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 22.659 | € 39.477 | +€ 16.818 | +74,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.400 | € 5.766 | +€ 4.366 | +312% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 205.000 | € 255.000 | +€ 50.000 | +24,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 35.259 | € 17.767 | -€ 17.492 | -49,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.791 | € 2.354 | -€ 437 | -15,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 297.979 | € 349.923 | +€ 51.944 | +17,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 269.084 | € 332.000 | +€ 62.916 | +23,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 224.010 | € 286.925 | +€ 62.916 | +28,1% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 224.010 | € 286.925 | +€ 62.916 | +28,1% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 26.475 | € 26.475 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 28.895 | € 17.923 | -€ 10.971 | -38,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 28.895 | € 15.122 | -€ 13.773 | -47,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 12.088 | - | -€ 12.088 | |
| Handelsschulden | 44 | € 6.592 | € 11.340 | +€ 4.748 | +72,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.592 | € 11.340 | +€ 4.748 | +72,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 7.466 | € 2.670 | -€ 4.796 | -64,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 7.466 | € 2.670 | -€ 4.796 | -64,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 2.748 | € 1.112 | -€ 1.636 | -59,5% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 2.801 | +€ 2.801 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 13.248 | € 16.211 | +€ 2.964 | +22,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 12.925 | € 12.191 | -€ 734 | -5,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 97.208 | € 115.039 | +€ 17.832 | +18,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 71.035 | € 86.637 | +€ 15.602 | +22,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.470 | € 6.427 | +€ 3.957 | +160% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.470 | € 6.427 | +€ 3.957 | +160% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.207 | € 521 | -€ 686 | -56,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.207 | € 521 | -€ 686 | -56,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 72.298 | € 92.544 | +€ 20.246 | +28,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 19.738 | € 29.628 | +€ 9.890 | +50,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 52.560 | € 62.916 | +€ 10.356 | +19,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 52.560 | € 62.916 | +€ 10.356 | +19,7% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.