Remint Beleggingen: wat veranderde er
Remint Beleggingen
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 969.683
daling van € 969.683 (-94,9%), van € 1,0 mln naar € 51.638
waarvan Overige vorderingen: -€ 969.683
- Liquide middelen +€ 488.688
stijging van € 488.688 (+263%), van € 185.665 naar € 674.353
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 969.683) en Geldbeleggingen (+€ 445.743)
- Geldbeleggingen -€ 445.743
daling van € 445.743 (-76,0%), van € 586.390 naar € 140.647
- Reserves -€ 1,1 mln
daling van € 1,1 mln (-16,8%), van € 6,5 mln naar € 5,4 mln
- Inbreng -€ 605.834
daling van € 605.834 (-13,6%), van € 4,5 mln naar € 3,9 mln
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 328.250
stijging van € 328.250, van € 0 naar € 328.250
- Overgedragen winst (verlies) +€ 305.804
stijging van € 305.804 (+19,6%), van € 1,6 mln naar € 1,9 mln
- Overige schulden +€ 182.228
stijging van € 182.228 (+94,3%), van € 193.292 naar € 375.519
- Financiële opbrengsten -€ 472.088
daling van € 472.088 (-57,8%), van € 817.223 naar € 345.135
- Financiële kosten +€ 87.133
stijging van € 87.133, van -€ 85.668 naar € 1.465
- Bruto bedrijfsmarge +€ 17.578
stijging van € 17.578 (+46,9%), van -€ 37.506 naar -€ 19.928
- Belastingen -€ 16.095
daling van € 16.095, van € 375 naar -€ 15.720
- Afschrijvingen +€ 1.091
stijging van € 1.091 (+3,5%), van € 31.054 naar € 32.145
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 12.744.106 | € 11.838.385 | -€ 905.721 | -7,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 10.944.243 | € 10.968.776 | +€ 24.533 | +0,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 3.188.516 | € 3.213.049 | +€ 24.533 | +0,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 36.430 | € 17.740 | -€ 18.690 | -51,3% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 3.152.086 | € 3.195.309 | +€ 43.222 | +1,4% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 7.755.727 | € 7.755.727 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.799.863 | € 869.609 | -€ 930.254 | -51,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.021.321 | € 51.638 | -€ 969.683 | -94,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | - | = | |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.021.321 | € 51.638 | -€ 969.683 | -94,9% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 586.390 | € 140.647 | -€ 445.743 | -76,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 185.665 | € 674.353 | +€ 488.688 | +263% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 6.487 | € 2.971 | -€ 3.516 | -54,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 12.744.106 | € 11.838.385 | -€ 905.721 | -7,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 12.524.963 | € 11.130.767 | -€ 1,4 mln | -11,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.463.560 | € 3.857.726 | -€ 605.834 | -13,6% |
| Reserves | 13 | € 6.502.475 | € 5.408.309 | -€ 1,1 mln | -16,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 6.502.475 | € 5.408.309 | -€ 1,1 mln | -16,8% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 1.558.928 | € 1.864.731 | +€ 305.804 | +19,6% |
| Schulden | 17/49 | € 219.143 | € 707.618 | +€ 488.475 | +223% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 219.143 | € 707.618 | +€ 488.475 | +223% |
| Handelsschulden | 44 | € 25.851 | € 3.849 | -€ 22.002 | -85,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 25.851 | € 3.849 | -€ 22.002 | -85,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 0 | € 328.250 | +€ 328.250 | |
| Belastingen | 450/3 | € 0 | € 328.250 | +€ 328.250 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 193.292 | € 375.519 | +€ 182.228 | +94,3% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 0 | - | = | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 31.054 | € 32.145 | +€ 1.091 | +3,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.476 | € 1.513 | +€ 37 | +2,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 37.506 | -€ 19.928 | +€ 17.578 | +46,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 70.036 | -€ 53.586 | +€ 16.450 | +23,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 817.223 | € 345.135 | -€ 472.088 | -57,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 817.223 | € 345.135 | -€ 472.088 | -57,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | -€ 85.668 | € 1.465 | +€ 87.133 | |
| Recurrente financiële kosten | 65 | -€ 85.668 | € 1.465 | +€ 87.133 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 832.855 | € 290.084 | -€ 542.772 | -65,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 375 | -€ 15.720 | -€ 16.095 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 832.480 | € 305.804 | -€ 526.676 | -63,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 832.480 | € 305.804 | -€ 526.676 | -63,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.