RELAXSUN: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
RELAXSUN
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 28.754
daling van € 28.754 (-87,2%), van € 32.990 naar € 4.236
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 35.516) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 5.755)
- Materiële vaste activa +€ 25.378
stijging van € 25.378 (+125%), van € 20.238 naar € 45.616
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 5.755
stijging van € 5.755 (+2.937%), van € 196 naar € 5.951
waarvan Overige vorderingen: +€ 3.487
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 887
stijging van € 887 (+3.100%), van € 29 naar € 916
- Voorraden en bestellingen +€ 655
stijging van € 655 (+218%), van € 300 naar € 955
- Overgedragen winst (verlies) +€ 15.280
stijging van € 15.280 (+118%), van € 12.990 naar € 28.269
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 4.781
daling van € 4.781 (-45,0%), van € 10.618 naar € 5.837
waarvan Belastingen: -€ 4.258
- Overige schulden -€ 4.157
niet meer vermeld in 2025 (was € 4.157)
- Handelsschulden -€ 3.057
daling van € 3.057 (-48,5%), van € 6.306 naar € 3.248
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 638
stijging van € 638 (+5.299%), van € 12 naar € 650
- Bruto bedrijfsmarge -€ 8.793
daling van € 8.793 (-19,2%), van € 45.815 naar € 37.022
- Afschrijvingen +€ 5.436
stijging van € 5.436 (+116%), van € 4.701 naar € 10.138
- Personeelskosten -€ 2.126
daling van € 2.126 (-21,4%), van € 9.943 naar € 7.817
- Andere bedrijfskosten -€ 1.852
daling van € 1.852 (-81,5%), van € 2.272 naar € 420
- Belastingen +€ 689
stijging van € 689 (+27,6%), van € 2.495 naar € 3.184
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 53.752 | € 57.674 | +€ 3.922 | +7,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 20.238 | € 45.616 | +€ 25.378 | +125% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 20.238 | € 45.616 | +€ 25.378 | +125% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 20.238 | € 45.616 | +€ 25.378 | +125% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 33.514 | € 12.058 | -€ 21.456 | -64,0% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 300 | € 955 | +€ 655 | +218% |
| Voorraden | 30/36 | € 300 | € 955 | +€ 655 | +218% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 196 | € 5.951 | +€ 5.755 | +2.937% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 196 | € 2.464 | +€ 2.268 | +1.157% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 3.487 | +€ 3.487 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 32.990 | € 4.236 | -€ 28.754 | -87,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 29 | € 916 | +€ 887 | +3.100% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 53.752 | € 57.674 | +€ 3.922 | +7,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 32.659 | € 47.939 | +€ 15.280 | +46,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.070 | € 1.070 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.070 | € 1.070 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.070 | € 1.070 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 12.990 | € 28.269 | +€ 15.280 | +118% |
| Schulden | 17/49 | € 21.092 | € 9.735 | -€ 11.357 | -53,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 21.080 | € 9.085 | -€ 11.995 | -56,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 6.306 | € 3.248 | -€ 3.057 | -48,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.306 | € 3.248 | -€ 3.057 | -48,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.618 | € 5.837 | -€ 4.781 | -45,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 10.095 | € 5.837 | -€ 4.258 | -42,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 523 | - | -€ 523 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 4.157 | - | -€ 4.157 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 12 | € 650 | +€ 638 | +5.299% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 9.943 | € 7.817 | -€ 2.126 | -21,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.701 | € 10.138 | +€ 5.436 | +116% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.272 | € 420 | -€ 1.852 | -81,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 45.815 | € 37.022 | -€ 8.793 | -19,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 28.899 | € 18.648 | -€ 10.252 | -35,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 0 | +€ 0 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 0 | +€ 0 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 327 | € 184 | -€ 143 | -43,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 327 | € 184 | -€ 143 | -43,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 28.572 | € 18.463 | -€ 10.109 | -35,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.495 | € 3.184 | +€ 689 | +27,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 26.078 | € 15.280 | -€ 10.798 | -41,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 26.078 | € 15.280 | -€ 10.798 | -41,4% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.