RCC Solutions: wat veranderde er
RCC Solutions
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 54.810
stijging van € 54.810 (+141%), van € 38.792 naar € 93.602
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 96.003) en Overlopende rekeningen (activa) (+€ 5.580)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 42.455
stijging van € 42.455 (+344%), van € 12.349 naar € 54.804
waarvan Overige vorderingen: +€ 30.645
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 5.580
daling van € 5.580 (-81,2%), van € 6.869 naar € 1.288
- Materiële vaste activa +€ 2.220
stijging van € 2.220 (+128%), van € 1.734 naar € 3.954
waarvan Installaties, machines en uitrusting: +€ 1.967
- Reserves +€ 67.546
stijging van € 67.546 (+112%), van € 60.314 naar € 127.861
waarvan Beschikbare reserves: +€ 67.546
- Overgedragen winst (verlies) +€ 28.457
niet meer vermeld in 2025 (was -€ 28.457)
- Handelsschulden +€ 3.126
stijging van € 3.126 (+64,3%), van € 4.860 naar € 7.986
- Overige schulden -€ 2.021
niet meer vermeld in 2025 (was € 2.021)
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 1.714
daling van € 1.714 (-20,0%), van € 8.590 naar € 6.876
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: -€ 3.283
- Bruto bedrijfsmarge +€ 58.354
stijging van € 58.354 (+123%), van € 47.410 naar € 105.765
- Andere bedrijfskosten -€ 10.990
daling van € 10.990 (-96,5%), van € 11.390 naar € 400
- Belastingen +€ 6.737
stijging van € 6.737 (+4.828%), van € 140 naar € 6.876
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 59.743 | € 155.134 | +€ 95.391 | +160% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.734 | € 5.440 | +€ 3.707 | +214% |
| Immateriële vaste activa | 21 | - | € 1.486 | +€ 1.486 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.734 | € 3.954 | +€ 2.220 | +128% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 1.967 | +€ 1.967 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.734 | € 1.986 | +€ 253 | +14,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 58.010 | € 149.694 | +€ 91.684 | +158% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 12.349 | € 54.804 | +€ 42.455 | +344% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 11.723 | € 23.533 | +€ 11.810 | +101% |
| Overige vorderingen | 41 | € 626 | € 31.271 | +€ 30.645 | +4.896% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 38.792 | € 93.602 | +€ 54.810 | +141% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 6.869 | € 1.288 | -€ 5.580 | -81,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 59.743 | € 155.134 | +€ 95.391 | +160% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 44.258 | € 140.261 | +€ 96.003 | +217% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 60.314 | € 127.861 | +€ 67.546 | +112% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 58.454 | € 126.001 | +€ 67.546 | +116% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 28.457 | - | +€ 28.457 | |
| Schulden | 17/49 | € 15.486 | € 14.873 | -€ 612 | -4,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 15.470 | € 14.862 | -€ 608 | -3,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.860 | € 7.986 | +€ 3.126 | +64,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.860 | € 7.986 | +€ 3.126 | +64,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 8.590 | € 6.876 | -€ 1.714 | -20,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.307 | € 6.876 | +€ 1.569 | +29,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 3.283 | - | -€ 3.283 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 2.021 | - | -€ 2.021 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 15 | € 11 | -€ 4 | -24,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 930 | € 1.548 | +€ 618 | +66,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 11.390 | € 400 | -€ 10.990 | -96,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 47.410 | € 105.765 | +€ 58.354 | +123% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 35.090 | € 103.817 | +€ 68.727 | +196% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 699 | € 704 | +€ 5 | +0,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 699 | € 704 | +€ 5 | +0,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 687 | € 1.641 | +€ 954 | +139% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 687 | € 1.641 | +€ 954 | +139% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 35.102 | € 102.879 | +€ 67.777 | +193% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 140 | € 6.876 | +€ 6.737 | +4.828% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 34.962 | € 96.003 | +€ 61.041 | +175% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 34.962 | € 96.003 | +€ 61.041 | +175% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.