RaviFlex: wat veranderde er
RaviFlex
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 223.925
daling van € 223.925 (-10,1%), van € 2,2 mln naar € 2,0 mln
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 160.465
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 183.176
stijging van € 183.176 (+150%), van € 122.018 naar € 305.194
waarvan Handelsvorderingen: +€ 146.225
- Liquide middelen -€ 33.334
daling van € 33.334 (-69,1%), van € 48.208 naar € 14.874
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 912.447) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 436.669)
- Immateriële vaste activa -€ 26.443
daling van € 26.443 (-40,6%), van € 65.195 naar € 38.751
- Inbreng +€ 1,3 mln
stijging van € 1,3 mln (+67,6%), van € 1,9 mln naar € 3,2 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 912.447
daling van € 912.447 (-25,4%), van -€ 3,6 mln naar -€ 4,5 mln
- Schulden op meer dan één jaar -€ 436.669
daling van € 436.669 (-16,1%), van € 2,7 mln naar € 2,3 mln
- Kapitaalsubsidies -€ 27.712
daling van € 27.712 (-10,0%), van € 277.123 naar € 249.411
- Handelsschulden +€ 27.585
stijging van € 27.585 (+16,9%), van € 163.414 naar € 191.000
- Bruto bedrijfsmarge -€ 111.214
daling van € 111.214 (-232%), van -€ 47.908 naar -€ 159.123
- Personeelskosten -€ 47.545
daling van € 47.545 (-10,7%), van € 443.115 naar € 395.570
- Financiële kosten -€ 7.832
daling van € 7.832 (-5,8%), van € 135.893 naar € 128.061
- Afschrijvingen -€ 6.839
daling van € 6.839 (-2,6%), van € 260.067 naar € 253.228
- Andere bedrijfskosten -€ 1.793
daling van € 1.793 (-64,9%), van € 2.760 naar € 968
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 2.462.564 | € 2.360.236 | -€ 102.328 | -4,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.281.975 | € 2.031.606 | -€ 250.368 | -11,0% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 65.195 | € 38.751 | -€ 26.443 | -40,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 2.216.780 | € 1.992.855 | -€ 223.925 | -10,1% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 556.165 | € 493.458 | -€ 62.707 | -11,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 4.409 | € 3.656 | -€ 753 | -17,1% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 1.656.206 | € 1.495.741 | -€ 160.465 | -9,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 180.589 | € 328.629 | +€ 148.040 | +82,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 122.018 | € 305.194 | +€ 183.176 | +150% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 100.561 | € 246.786 | +€ 146.225 | +145% |
| Overige vorderingen | 41 | € 21.457 | € 58.408 | +€ 36.951 | +172% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 48.208 | € 14.874 | -€ 33.334 | -69,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 10.363 | € 8.561 | -€ 1.802 | -17,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 2.462.564 | € 2.360.236 | -€ 102.328 | -4,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 1.398.217 | -€ 1.038.377 | +€ 359.841 | +25,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.922.000 | € 3.222.000 | +€ 1,3 mln | +67,6% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 3.597.340 | -€ 4.509.787 | -€ 912.447 | -25,4% |
| Kapitaalsubsidies | 15 | € 277.123 | € 249.411 | -€ 27.712 | -10,0% |
| Schulden | 17/49 | € 3.860.781 | € 3.398.612 | -€ 462.169 | -12,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 2.719.631 | € 2.282.962 | -€ 436.669 | -16,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 2.719.631 | € 2.282.962 | -€ 436.669 | -16,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.096.976 | € 1.071.476 | -€ 25.500 | -2,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 461.657 | € 436.669 | -€ 24.988 | -5,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 163.414 | € 191.000 | +€ 27.585 | +16,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 163.414 | € 191.000 | +€ 27.585 | +16,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 35.699 | € 34.820 | -€ 879 | -2,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 461 | € 620 | +€ 159 | +34,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 35.237 | € 34.200 | -€ 1.037 | -2,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 436.206 | € 408.988 | -€ 27.218 | -6,2% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 44.174 | € 44.174 | = | 0,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 443.115 | € 395.570 | -€ 47.545 | -10,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 260.067 | € 253.228 | -€ 6.839 | -2,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.760 | € 968 | -€ 1.793 | -64,9% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 2.604 | +€ 2.604 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 47.908 | -€ 159.123 | -€ 111.214 | -232% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 753.850 | -€ 811.492 | -€ 57.642 | -7,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 27.723 | € 27.720 | -€ 3 | 0,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 27.723 | € 27.720 | -€ 3 | 0,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 135.893 | € 128.061 | -€ 7.832 | -5,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 135.893 | € 128.061 | -€ 7.832 | -5,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 862.020 | -€ 911.833 | -€ 49.814 | -5,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 461 | € 614 | +€ 152 | +33,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 862.481 | -€ 912.447 | -€ 49.966 | -5,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 862.481 | -€ 912.447 | -€ 49.966 | -5,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.