RAPID SERVICES: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
RAPID SERVICES
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 52.028
daling van € 52.028 (-84,0%), van € 61.971 naar € 9.944
waarvan Handelsvorderingen: -€ 51.848
- Materiële vaste activa -€ 6.815
daling van € 6.815 (-7,6%), van € 89.204 naar € 82.389
waarvan Installaties, machines en uitrusting: -€ 11.544
- Liquide middelen +€ 5.840
stijging van € 5.840 (+29,8%), van € 19.582 naar € 25.423
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 68.611) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 52.028)
- Voorraden en bestellingen -€ 5.582
daling van € 5.582 (-36,5%), van € 15.314 naar € 9.732
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 2.704
daling van € 2.704 (-66,3%), van € 4.078 naar € 1.375
- Overgedragen winst (verlies) +€ 68.611
stijging van € 68.611 (+16,8%), van -€ 407.808 naar -€ 339.198
- Handelsschulden -€ 64.913
daling van € 64.913 (-22,9%), van € 283.319 naar € 218.406
- Overige schulden -€ 51.934
daling van € 51.934 (-43,5%), van € 119.358 naar € 67.424
- Schulden op meer dan één jaar -€ 9.436
daling van € 9.436 (-92,1%), van € 10.242 naar € 805
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 2.220
daling van € 2.220 (-1,8%), van € 124.801 naar € 122.581
waarvan Belastingen: -€ 6.718
- Bruto bedrijfsmarge +€ 258.570
stijging van € 258.570 (+43,2%), van € 598.248 naar € 856.818
- Personeelskosten +€ 133.157
stijging van € 133.157 (+23,1%), van € 576.722 naar € 709.879
- Financiële kosten +€ 24.746
stijging van € 24.746 (+183%), van € 13.487 naar € 38.234
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 190.425 | € 129.136 | -€ 61.288 | -32,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 89.479 | € 82.664 | -€ 6.815 | -7,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 89.204 | € 82.389 | -€ 6.815 | -7,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 28.604 | € 17.060 | -€ 11.544 | -40,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 5.041 | € 3.192 | -€ 1.849 | -36,7% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 3.925 | € 11.938 | +€ 8.013 | +204% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 51.635 | € 50.200 | -€ 1.435 | -2,8% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 275 | € 275 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 100.946 | € 46.472 | -€ 54.473 | -54,0% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 15.314 | € 9.732 | -€ 5.582 | -36,5% |
| Voorraden | 30/36 | € 15.314 | € 9.732 | -€ 5.582 | -36,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 61.971 | € 9.944 | -€ 52.028 | -84,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 61.792 | € 9.944 | -€ 51.848 | -83,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 180 | - | -€ 180 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 19.582 | € 25.423 | +€ 5.840 | +29,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4.078 | € 1.375 | -€ 2.704 | -66,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 190.425 | € 129.136 | -€ 61.288 | -32,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 358.127 | -€ 289.517 | +€ 68.611 | +19,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 30.987 | € 30.987 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 18.694 | € 18.694 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 8.694 | € 8.694 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 8.694 | € 8.694 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 407.808 | -€ 339.198 | +€ 68.611 | +16,8% |
| Schulden | 17/49 | € 548.552 | € 418.653 | -€ 129.899 | -23,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 10.242 | € 805 | -€ 9.436 | -92,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 10.242 | € 805 | -€ 9.436 | -92,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 538.310 | € 417.848 | -€ 120.463 | -22,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 10.832 | € 9.436 | -€ 1.396 | -12,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 283.319 | € 218.406 | -€ 64.913 | -22,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 283.319 | € 218.406 | -€ 64.913 | -22,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 124.801 | € 122.581 | -€ 2.220 | -1,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 59.969 | € 53.250 | -€ 6.718 | -11,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 64.832 | € 69.331 | +€ 4.498 | +6,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 119.358 | € 67.424 | -€ 51.934 | -43,5% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 576.722 | € 709.879 | +€ 133.157 | +23,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 25.648 | € 24.123 | -€ 1.525 | -5,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 11.760 | € 15.981 | +€ 4.221 | +35,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 598.248 | € 856.818 | +€ 258.570 | +43,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 15.882 | € 106.835 | +€ 122.717 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 9 | +€ 9 | +2.546% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 9 | +€ 9 | +2.546% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 13.487 | € 38.234 | +€ 24.746 | +183% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 13.487 | € 38.234 | +€ 24.746 | +183% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 29.369 | € 68.611 | +€ 97.979 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 29.369 | € 68.611 | +€ 97.979 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 29.369 | € 68.611 | +€ 97.979 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.