R-evolution: wat veranderde er
R-evolution
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 6.777
daling van € 6.777 (-40,9%), van € 16.558 naar € 9.781
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 10.000) en Overlopende rekeningen (passiva) (-€ 7.685)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 4.999
stijging van € 4.999 (+4,7%), van € 105.273 naar € 110.272
waarvan Handelsvorderingen: +€ 5.054
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 7.705
stijging van € 7.705 (+98,7%), van € 7.804 naar € 15.509
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 7.685
daling van € 7.685 (-10,4%), van € 74.191 naar € 66.506
- Handelsschulden -€ 4.112
daling van € 4.112 (-11,8%), van € 34.818 naar € 30.706
- Reserves +€ 2.400
stijging van € 2.400 (+126%), van € 1.900 naar € 4.300
- Bruto bedrijfsmarge +€ 12.609
stijging van € 12.609 (+2.301%), van € 548 naar € 13.157
- Andere bedrijfskosten +€ 402
stijging van € 402 (+101%), van € 399 naar € 801
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 121.831 | € 120.053 | -€ 1.778 | -1,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 121.831 | € 120.053 | -€ 1.778 | -1,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 105.273 | € 110.272 | +€ 4.999 | +4,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 101.258 | € 106.312 | +€ 5.054 | +5,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 4.015 | € 3.960 | -€ 55 | -1,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 16.558 | € 9.781 | -€ 6.777 | -40,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 121.831 | € 120.053 | -€ 1.778 | -1,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 5.018 | € 7.332 | +€ 2.314 | +46,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.900 | € 4.300 | +€ 2.400 | +126% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.900 | € 4.300 | +€ 2.400 | +126% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 118 | € 32 | -€ 86 | -72,9% |
| Schulden | 17/49 | € 116.813 | € 112.721 | -€ 4.092 | -3,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 42.622 | € 46.215 | +€ 3.593 | +8,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 34.818 | € 30.706 | -€ 4.112 | -11,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 34.818 | € 30.706 | -€ 4.112 | -11,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 7.804 | € 15.509 | +€ 7.705 | +98,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 7.804 | € 15.509 | +€ 7.705 | +98,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 74.191 | € 66.506 | -€ 7.685 | -10,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 399 | € 801 | +€ 402 | +101% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 548 | € 13.157 | +€ 12.609 | +2.301% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 149 | € 12.356 | +€ 12.207 | +8.193% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 95 | € 42 | -€ 53 | -55,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 95 | € 42 | -€ 53 | -55,8% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 95 | € 42 | -€ 53 | -55,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 54 | € 12.314 | +€ 12.260 | +22.704% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 54 | € 12.314 | +€ 12.260 | +22.704% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 54 | € 12.314 | +€ 12.260 | +22.704% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.