Qups Consulting: wat veranderde er
Qups Consulting
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 30.671
stijging van € 30.671 (+98,0%), van € 31.289 naar € 61.960
waarvan Overige materiële vaste activa: +€ 17.613
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 27.631
daling van € 27.631 (-48,2%), van € 57.271 naar € 29.640
waarvan Handelsvorderingen: -€ 21.807
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 3.391
stijging van € 3.391 (+151%), van € 2.239 naar € 5.629
- Liquide middelen +€ 2.180
stijging van € 2.180 (+109%), van € 2.000 naar € 4.180
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 27.631) en Resultaat van het boekjaar (+€ 25.237)
- Overgedragen winst (verlies) +€ 25.237
stijging van € 25.237 (+91,1%), van -€ 27.696 naar -€ 2.459
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 8.104
daling van € 8.104 (-14,1%), van € 57.521 naar € 49.417
waarvan Belastingen: -€ 9.766
- Schulden op meer dan één jaar -€ 5.857
daling van € 5.857 (-100%), van € 5.857 naar € 0
- Handelsschulden +€ 3.681
stijging van € 3.681 (+9,0%), van € 40.683 naar € 44.364
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 3.627
daling van € 3.627 (-100%), van € 3.627 naar € 0
- Bruto bedrijfsmarge +€ 83.978
stijging van € 83.978 (+139%), van € 60.337 naar € 144.316
- Waardeverminderingen -€ 13.718
daling van € 13.718 (-73,1%), van € 18.778 naar € 5.060
- Personeelskosten +€ 9.270
stijging van € 9.270 (+11,8%), van € 78.704 naar € 87.974
- Andere bedrijfskosten +€ 6.226
stijging van € 6.226 (+631%), van € 986 naar € 7.212
- Afschrijvingen +€ 2.273
stijging van € 2.273 (+19,3%), van € 11.762 naar € 14.035
Evolutie van het resultaat, 2022 tot 2023
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2022 en 2023 en het resultaat van 2023. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2022 | 2023 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 92.798 | € 101.409 | +€ 8.611 | +9,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 31.289 | € 61.960 | +€ 30.671 | +98,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 31.289 | € 61.960 | +€ 30.671 | +98,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.618 | € 1.027 | -€ 591 | -36,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 22.695 | € 36.344 | +€ 13.650 | +60,1% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 6.976 | € 24.589 | +€ 17.613 | +252% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 61.509 | € 39.449 | -€ 22.061 | -35,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 57.271 | € 29.640 | -€ 27.631 | -48,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 51.447 | € 29.640 | -€ 21.807 | -42,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 5.824 | € 0 | -€ 5.824 | -100% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.000 | € 4.180 | +€ 2.180 | +109% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.239 | € 5.629 | +€ 3.391 | +151% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 92.798 | € 101.409 | +€ 8.611 | +9,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 23.696 | € 1.541 | +€ 25.237 | |
| Inbreng | 10/11 | € 4.000 | € 4.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 0 | - | = | |
| Beschikbare reserves | 133 | € 0 | - | = | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 27.696 | -€ 2.459 | +€ 25.237 | +91,1% |
| Schulden | 17/49 | € 116.495 | € 99.868 | -€ 16.627 | -14,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 5.857 | € 0 | -€ 5.857 | -100% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 5.857 | € 0 | -€ 5.857 | -100% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 110.638 | € 99.868 | -€ 10.770 | -9,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 7.640 | € 5.857 | -€ 1.783 | -23,3% |
| Financiële schulden | 43 | € 3.627 | € 0 | -€ 3.627 | -100% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 3.627 | € 0 | -€ 3.627 | -100% |
| Handelsschulden | 44 | € 40.683 | € 44.364 | +€ 3.681 | +9,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 40.683 | € 44.364 | +€ 3.681 | +9,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 57.521 | € 49.417 | -€ 8.104 | -14,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 36.942 | € 27.176 | -€ 9.766 | -26,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 20.579 | € 22.241 | +€ 1.662 | +8,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.166 | € 230 | -€ 936 | -80,3% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 78.704 | € 87.974 | +€ 9.270 | +11,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 11.762 | € 14.035 | +€ 2.273 | +19,3% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 18.778 | € 5.060 | -€ 13.718 | -73,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 986 | € 7.212 | +€ 6.226 | +631% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 60.337 | € 144.316 | +€ 83.978 | +139% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 49.892 | € 30.034 | +€ 79.927 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 0 | +€ 0 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 0 | +€ 0 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.132 | € 4.183 | +€ 2.051 | +96,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.132 | € 4.183 | +€ 2.051 | +96,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 52.024 | € 25.852 | +€ 77.876 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 192 | € 615 | +€ 423 | +221% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 52.215 | € 25.237 | +€ 77.452 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 52.215 | € 25.237 | +€ 77.452 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2022 en 31 december 2023. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.