QUASYDOC: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
QUASYDOC
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 105.298
stijging van € 105.298 (+93,5%), van € 112.583 naar € 217.881
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 146.470) en Afschrijvingen (+€ 58.151)
- Immateriële vaste activa -€ 58.151
daling van € 58.151 (-42,1%), van € 138.026 naar € 79.874
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 13.098
stijging van € 13.098 (+7,8%), van € 167.674 naar € 180.772
waarvan Overige vorderingen: +€ 12.907
- Overige schulden +€ 30.000
stijging van € 30.000 (+33,3%), van € 90.000 naar € 120.000
- Reserves +€ 26.470
stijging van € 26.470 (+73,1%), van € 36.230 naar € 62.699
waarvan Beschikbare reserves: +€ 26.470
- Voorzieningen +€ 23.148
nieuw in 2025: € 23.148
- Handelsschulden -€ 20.135
daling van € 20.135 (-33,2%), van € 60.689 naar € 40.554
- Bruto bedrijfsmarge +€ 144.536
stijging van € 144.536 (+19,4%), van € 744.884 naar € 889.419
- Personeelskosten +€ 108.703
stijging van € 108.703 (+19,4%), van € 560.388 naar € 669.092
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 418.282 | € 478.528 | +€ 60.245 | +14,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 138.026 | € 79.874 | -€ 58.151 | -42,1% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 138.026 | € 79.874 | -€ 58.151 | -42,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 280.257 | € 398.653 | +€ 118.396 | +42,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 167.674 | € 180.772 | +€ 13.098 | +7,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 156.491 | € 156.682 | +€ 191 | +0,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 11.183 | € 24.089 | +€ 12.907 | +115% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 112.583 | € 217.881 | +€ 105.298 | +93,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 418.282 | € 478.528 | +€ 60.245 | +14,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 184.230 | € 210.699 | +€ 26.470 | +14,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 148.000 | € 148.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 36.230 | € 62.699 | +€ 26.470 | +73,1% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 2.229 | € 2.229 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 2.229 | € 2.229 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 34.001 | € 60.471 | +€ 26.470 | +77,8% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | - | € 23.148 | +€ 23.148 | |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | - | € 23.148 | +€ 23.148 | |
| Overige risico's en kosten | 164/5 | - | € 23.148 | +€ 23.148 | |
| Schulden | 17/49 | € 234.052 | € 244.680 | +€ 10.627 | +4,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 234.052 | € 244.680 | +€ 10.627 | +4,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 60.689 | € 40.554 | -€ 20.135 | -33,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 60.689 | € 40.554 | -€ 20.135 | -33,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 83.363 | € 84.126 | +€ 763 | +0,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 21.052 | € 8.601 | -€ 12.451 | -59,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 62.312 | € 75.525 | +€ 13.214 | +21,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 90.000 | € 120.000 | +€ 30.000 | +33,3% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 560.388 | € 669.092 | +€ 108.703 | +19,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 58.195 | € 58.151 | -€ 44 | -0,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.275 | € 3.402 | +€ 127 | +3,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 744.884 | € 889.419 | +€ 144.536 | +19,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 123.025 | € 158.774 | +€ 35.749 | +29,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 7.542 | € 7.002 | -€ 541 | -7,2% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 7.542 | € 7.002 | -€ 541 | -7,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 7.300 | € 3.932 | -€ 3.368 | -46,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 7.300 | € 3.932 | -€ 3.368 | -46,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 123.267 | € 161.844 | +€ 38.577 | +31,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 10.350 | € 15.375 | +€ 5.025 | +48,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 112.918 | € 146.470 | +€ 33.552 | +29,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 112.918 | € 146.470 | +€ 33.552 | +29,7% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.