Prosatt: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Prosatt
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 43.881
daling van € 43.881 (-89,4%), van € 49.068 naar € 5.187
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 261.911) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 175.000)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 41.886
daling van € 41.886 (-25,9%), van € 161.555 naar € 119.669
waarvan Handelsvorderingen: -€ 41.500
- Materiële vaste activa -€ 5.179
daling van € 5.179 (-58,8%), van € 8.807 naar € 3.628
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 3.851
- Inbreng +€ 417.000
stijging van € 417.000 (+417%), van € 100.000 naar € 517.000
- Overgedragen winst (verlies) -€ 261.911
daling van € 261.911 (-81,8%), van -€ 320.203 naar -€ 582.114
- Schulden op meer dan één jaar -€ 175.000
daling van € 175.000 (-63,6%), van € 275.000 naar € 100.000
- Handelsschulden -€ 54.340
daling van € 54.340 (-38,7%), van € 140.235 naar € 85.895
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 14.226
daling van € 14.226 (-50,5%), van € 28.161 naar € 13.935
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: -€ 14.646
- Aankopen en diensten -€ 1,3 mln
niet meer vermeld in 2025 (was € 1,3 mln)
- Omzet -€ 1,3 mln
niet meer vermeld in 2025 (was € 1,3 mln)
- Personeelskosten -€ 59.551
daling van € 59.551 (-19,0%), van € 313.239 naar € 253.689
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 227.840 | € 136.086 | -€ 91.754 | -40,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 8.807 | € 3.628 | -€ 5.179 | -58,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 8.807 | € 3.628 | -€ 5.179 | -58,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 4.956 | € 3.628 | -€ 1.328 | -26,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 3.851 | - | -€ 3.851 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 219.033 | € 132.458 | -€ 86.575 | -39,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 161.555 | € 119.669 | -€ 41.886 | -25,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 157.005 | € 115.504 | -€ 41.500 | -26,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 4.550 | € 4.164 | -€ 386 | -8,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 49.068 | € 5.187 | -€ 43.881 | -89,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 8.410 | € 7.602 | -€ 808 | -9,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 227.840 | € 136.086 | -€ 91.754 | -40,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 220.203 | -€ 65.114 | +€ 155.089 | +70,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 100.000 | € 517.000 | +€ 417.000 | +417% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 320.203 | -€ 582.114 | -€ 261.911 | -81,8% |
| Schulden | 17/49 | € 448.043 | € 201.200 | -€ 246.843 | -55,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 275.000 | € 100.000 | -€ 175.000 | -63,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 275.000 | € 100.000 | -€ 175.000 | -63,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 168.395 | € 99.830 | -€ 68.565 | -40,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 140.235 | € 85.895 | -€ 54.340 | -38,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 140.235 | € 85.895 | -€ 54.340 | -38,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 28.161 | € 13.935 | -€ 14.226 | -50,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 554 | € 975 | +€ 421 | +75,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 27.607 | € 12.960 | -€ 14.646 | -53,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 4.647 | € 1.370 | -€ 3.278 | -70,5% |
| Omzet | 70 | € 1.300.176 | - | -€ 1,3 mln | |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | € 1.311.611 | - | -€ 1,3 mln | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 313.239 | € 253.689 | -€ 59.551 | -19,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.077 | € 1.328 | -€ 750 | -36,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.440 | € 1.245 | -€ 195 | -13,5% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 3.851 | +€ 3.851 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 2.482 | € 13.089 | +€ 10.607 | +427% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 314.275 | -€ 247.024 | +€ 67.251 | +21,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.425 | € 14.416 | +€ 8.992 | +166% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.425 | € 14.416 | +€ 8.992 | +166% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 319.699 | -€ 261.440 | +€ 58.259 | +18,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 504 | € 471 | -€ 33 | -6,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 320.203 | -€ 261.911 | +€ 58.292 | +18,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 320.203 | -€ 261.911 | +€ 58.292 | +18,2% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.