Project 15: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Project 15
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 17.884
stijging van € 17.884 (+311%), van € 5.757 naar € 23.641
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 20.117) en Vorderingen op meer dan één jaar (+€ 9.750)
- Vorderingen op meer dan één jaar -€ 9.750
niet meer vermeld in 2025 (was € 9.750)
- Materiële vaste activa -€ 1.022
daling van € 1.022 (-10,6%), van € 9.674 naar € 8.652
waarvan Overige materiële vaste activa: -€ 920
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 381
daling van € 381 (-10,9%), van € 3.510 naar € 3.129
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 4.524
stijging van € 4.524 (+94,3%), van € 4.796 naar € 9.320
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 2.710
stijging van € 2.710 (+113%), van € 2.401 naar € 5.112
- Bruto bedrijfsmarge +€ 11.078
stijging van € 11.078 (+40,7%), van € 27.242 naar € 38.320
- Belastingen +€ 4.244
stijging van € 4.244 (+88,2%), van € 4.811 naar € 9.055
- Financiële kosten -€ 905
daling van € 905 (-17,0%), van € 5.323 naar € 4.418
- Afschrijvingen +€ 570
stijging van € 570 (+19,9%), van € 2.855 naar € 3.425
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 28.944 | € 35.692 | +€ 6.748 | +23,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 9.674 | € 8.652 | -€ 1.022 | -10,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 9.674 | € 8.652 | -€ 1.022 | -10,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 4.376 | € 4.274 | -€ 102 | -2,3% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 5.298 | € 4.378 | -€ 920 | -17,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 19.270 | € 27.040 | +€ 7.771 | +40,3% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 9.750 | - | -€ 9.750 | |
| Overige vorderingen | 291 | € 9.750 | - | -€ 9.750 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 3.510 | € 3.129 | -€ 381 | -10,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.510 | € 3.129 | -€ 381 | -10,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 5.757 | € 23.641 | +€ 17.884 | +311% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 252 | € 270 | +€ 18 | +7,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 28.944 | € 35.692 | +€ 6.748 | +23,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 20.854 | € 20.617 | -€ 237 | -1,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 500 | € 500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 20.354 | € 20.117 | -€ 237 | -1,2% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 20.354 | € 20.117 | -€ 237 | -1,2% |
| Schulden | 17/49 | € 8.089 | € 15.075 | +€ 6.986 | +86,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 8.089 | € 15.075 | +€ 6.986 | +86,4% |
| Financiële schulden | 43 | € 2.401 | € 5.112 | +€ 2.710 | +113% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 2.401 | € 5.112 | +€ 2.710 | +113% |
| Handelsschulden | 44 | € 892 | € 643 | -€ 248 | -27,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 892 | € 643 | -€ 248 | -27,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.796 | € 9.320 | +€ 4.524 | +94,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.796 | € 9.320 | +€ 4.524 | +94,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.855 | € 3.425 | +€ 570 | +19,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.294 | € 1.386 | +€ 92 | +7,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 27.242 | € 38.320 | +€ 11.078 | +40,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 23.093 | € 33.510 | +€ 10.417 | +45,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 23 | € 80 | +€ 57 | +251% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 23 | € 80 | +€ 57 | +251% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.323 | € 4.418 | -€ 905 | -17,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.323 | € 4.418 | -€ 905 | -17,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 17.793 | € 29.172 | +€ 11.379 | +63,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.811 | € 9.055 | +€ 4.244 | +88,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 12.982 | € 20.117 | +€ 7.135 | +55,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 12.982 | € 20.117 | +€ 7.135 | +55,0% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.