Printvis: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Printvis
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 60.153
stijging van € 60.153 (+215%), van € 27.925 naar € 88.078
- Liquide middelen -€ 25.161
daling van € 25.161 (-38,5%), van € 65.410 naar € 40.249
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 120.000) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 60.153)
- Overige schulden +€ 137.536
nieuw in 2025: € 137.536
- Reserves -€ 69.650
daling van € 69.650 (-14,1%), van € 493.031 naar € 423.381
waarvan Beschikbare reserves: -€ 69.650
- Schulden op meer dan één jaar -€ 16.482
daling van € 16.482 (-13,4%), van € 123.077 naar € 106.595
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 10.558
daling van € 10.558 (-91,3%), van € 11.558 naar € 1.000
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.684
daling van € 4.684 (-5,7%), van € 82.256 naar € 77.572
- Belastingen -€ 1.594
daling van € 1.594 (-7,5%), van € 21.379 naar € 19.785
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 913.449 | € 951.885 | +€ 38.437 | +4,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 817.286 | € 817.035 | -€ 252 | 0,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 17.586 | € 17.335 | -€ 252 | -1,4% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 13.917 | € 15.276 | +€ 1.360 | +9,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.220 | € 1.815 | -€ 1.406 | -43,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 449 | € 244 | -€ 206 | -45,8% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 799.700 | € 799.700 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 96.162 | € 134.851 | +€ 38.689 | +40,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 27.925 | € 88.078 | +€ 60.153 | +215% |
| Overige vorderingen | 41 | € 27.925 | € 88.078 | +€ 60.153 | +215% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 65.410 | € 40.249 | -€ 25.161 | -38,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.827 | € 6.523 | +€ 3.696 | +131% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 913.449 | € 951.885 | +€ 38.437 | +4,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 757.492 | € 687.841 | -€ 69.650 | -9,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 254.700 | € 254.700 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 493.031 | € 423.381 | -€ 69.650 | -14,1% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 25.470 | € 25.470 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 25.470 | € 25.470 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 467.561 | € 397.911 | -€ 69.650 | -14,9% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 9.760 | € 9.760 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 155.957 | € 264.044 | +€ 108.087 | +69,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 123.077 | € 106.595 | -€ 16.482 | -13,4% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 123.077 | € 106.595 | -€ 16.482 | -13,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 32.880 | € 157.449 | +€ 124.569 | +379% |
| Financiële schulden | 43 | € 16.266 | € 16.482 | +€ 216 | +1,3% |
| Overige leningen | 439 | € 16.266 | € 16.482 | +€ 216 | +1,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.056 | € 2.431 | -€ 2.626 | -51,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.056 | € 2.431 | -€ 2.626 | -51,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.558 | € 1.000 | -€ 10.558 | -91,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 11.558 | € 1.000 | -€ 10.558 | -91,3% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 137.536 | +€ 137.536 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.322 | € 3.781 | +€ 459 | +13,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.274 | € 1.916 | +€ 642 | +50,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 82.256 | € 77.572 | -€ 4.684 | -5,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 77.660 | € 71.875 | -€ 5.786 | -7,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 89 | € 308 | +€ 219 | +245% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 89 | € 308 | +€ 219 | +245% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.096 | € 2.048 | -€ 47 | -2,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.096 | € 2.048 | -€ 47 | -2,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 75.654 | € 70.134 | -€ 5.520 | -7,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 21.379 | € 19.785 | -€ 1.594 | -7,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 54.275 | € 50.350 | -€ 3.925 | -7,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 54.275 | € 50.350 | -€ 3.925 | -7,2% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.