POOL GATE: wat veranderde er
POOL GATE
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 5.000
stijging van € 5.000 (+12,2%), van € 41.080 naar € 46.080
- Materiële vaste activa -€ 3.728
daling van € 3.728 (-2,0%), van € 184.941 naar € 181.213
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 10.530
- Liquide middelen +€ 3.033
stijging van € 3.033 (+7,8%), van € 38.713 naar € 41.745
vooral door Afschrijvingen (+€ 17.094) en Overige schulden (+€ 6.215)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 8.264
daling van € 8.264 (-34,1%), van € 24.226 naar € 15.962
- Overige schulden +€ 6.215
stijging van € 6.215 (+28,6%), van € 21.739 naar € 27.954
- Overgedragen winst (verlies) +€ 6.157
stijging van € 6.157 (+3,2%), van € 194.158 naar € 200.315
- Belastingen +€ 9.481
nieuw in 2025: € 9.481
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.074
daling van € 4.074 (-9,5%), van € 42.793 naar € 38.719
- Afschrijvingen +€ 710
stijging van € 710 (+4,3%), van € 16.384 naar € 17.094
- Andere bedrijfskosten +€ 502
stijging van € 502 (+9,3%), van € 5.383 naar € 5.885
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 264.733 | € 269.038 | +€ 4.305 | +1,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 184.941 | € 181.213 | -€ 3.728 | -2,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 184.941 | € 181.213 | -€ 3.728 | -2,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 143.096 | € 132.566 | -€ 10.530 | -7,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 41.845 | € 48.647 | +€ 6.802 | +16,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 79.793 | € 87.825 | +€ 8.033 | +10,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 41.080 | € 46.080 | +€ 5.000 | +12,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 41.080 | € 46.080 | +€ 5.000 | +12,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 38.713 | € 41.745 | +€ 3.033 | +7,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 264.733 | € 269.038 | +€ 4.305 | +1,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 214.618 | € 220.775 | +€ 6.157 | +2,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 194.158 | € 200.315 | +€ 6.157 | +3,2% |
| Schulden | 17/49 | € 50.115 | € 48.263 | -€ 1.852 | -3,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 24.226 | € 15.962 | -€ 8.264 | -34,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 24.226 | € 15.962 | -€ 8.264 | -34,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 25.889 | € 32.301 | +€ 6.412 | +24,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.151 | € 4.347 | +€ 197 | +4,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.151 | € 4.347 | +€ 197 | +4,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 21.739 | € 27.954 | +€ 6.215 | +28,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 16.384 | € 17.094 | +€ 710 | +4,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 5.383 | € 5.885 | +€ 502 | +9,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 42.793 | € 38.719 | -€ 4.074 | -9,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 21.026 | € 15.740 | -€ 5.286 | -25,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 65 | € 102 | +€ 37 | +56,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 65 | € 102 | +€ 37 | +56,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 20.961 | € 15.638 | -€ 5.323 | -25,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 9.481 | +€ 9.481 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 20.961 | € 6.157 | -€ 14.804 | -70,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 20.961 | € 6.157 | -€ 14.804 | -70,6% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.