Polly Consulting: wat veranderde er
Polly Consulting
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 19.236
stijging van € 19.236 (+63,1%), van € 30.487 naar € 49.723
waarvan Handelsvorderingen: +€ 12.874
- Materiële vaste activa +€ 18.073
stijging van € 18.073 (+206%), van € 8.792 naar € 26.865
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 9.808
- Liquide middelen +€ 5.319
stijging van € 5.319 (+70,2%), van € 7.574 naar € 12.892
vooral door Handelsschulden (+€ 35.993) en Overige schulden (+€ 3.975)
- Handelsschulden +€ 35.993
stijging van € 35.993 (+429%), van € 8.392 naar € 44.385
- Overige schulden +€ 3.975
stijging van € 3.975 (+477%), van € 833 naar € 4.808
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 3.747
stijging van € 3.747 (+18,9%), van € 19.873 naar € 23.620
waarvan Belastingen: +€ 5.240
- Overgedragen winst (verlies) -€ 1.436
nieuw in 2024: -€ 1.436
- Bruto bedrijfsmarge -€ 29.338
daling van € 29.338 (-82,6%), van € 35.529 naar € 6.191
- Belastingen -€ 7.773
daling van € 7.773 (-88,2%), van € 8.811 naar € 1.038
- Afschrijvingen +€ 1.949
stijging van € 1.949 (+187%), van € 1.044 naar € 2.993
- Personeelskosten -€ 1.440
niet meer vermeld in 2024 (was € 1.440)
- Andere bedrijfskosten -€ 693
niet meer vermeld in 2024 (was € 693)
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 47.434 | € 89.714 | +€ 42.280 | +89,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 8.792 | € 26.865 | +€ 18.073 | +206% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 8.792 | € 26.865 | +€ 18.073 | +206% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 9.808 | +€ 9.808 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 6.664 | € 12.487 | +€ 5.823 | +87,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.128 | € 4.570 | +€ 2.442 | +115% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 38.642 | € 62.848 | +€ 24.207 | +62,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 30.487 | € 49.723 | +€ 19.236 | +63,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 24.045 | € 36.919 | +€ 12.874 | +53,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 6.442 | € 12.804 | +€ 6.362 | +98,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 7.574 | € 12.892 | +€ 5.319 | +70,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 581 | € 233 | -€ 348 | -59,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 47.434 | € 89.714 | +€ 42.280 | +89,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 18.336 | € 16.900 | -€ 1.436 | -7,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 15.336 | € 15.336 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 15.336 | € 15.336 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | -€ 1.436 | -€ 1.436 | |
| Schulden | 17/49 | € 29.098 | € 72.814 | +€ 43.715 | +150% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 29.098 | € 72.814 | +€ 43.715 | +150% |
| Handelsschulden | 44 | € 8.392 | € 44.385 | +€ 35.993 | +429% |
| Leveranciers | 440/4 | € 8.392 | € 44.385 | +€ 35.993 | +429% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 19.873 | € 23.620 | +€ 3.747 | +18,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 15.285 | € 20.525 | +€ 5.240 | +34,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 4.588 | € 3.096 | -€ 1.492 | -32,5% |
| Overige schulden | 47/48 | € 833 | € 4.808 | +€ 3.975 | +477% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 1.440 | - | -€ 1.440 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.044 | € 2.993 | +€ 1.949 | +187% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 693 | - | -€ 693 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 35.529 | € 6.191 | -€ 29.338 | -82,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 32.352 | € 3.197 | -€ 29.154 | -90,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 202 | € 15 | -€ 188 | -92,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 202 | € 15 | -€ 188 | -92,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.094 | € 3.609 | -€ 484 | -11,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.094 | € 3.609 | -€ 484 | -11,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 28.460 | -€ 398 | -€ 28.858 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 8.811 | € 1.038 | -€ 7.773 | -88,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 19.649 | -€ 1.436 | -€ 21.085 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 19.649 | -€ 1.436 | -€ 21.085 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.