PIZZA 7: wat veranderde er
PIZZA 7
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen -€ 28.742
daling van € 28.742 (-88,2%), van € 32.570 naar € 3.828
- Liquide middelen +€ 1.061
stijging van € 1.061 (+52,5%), van € 2.022 naar € 3.083
vooral door Voorraden en bestellingen (+€ 28.742) en Overige schulden (+€ 9.530)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 32.234
daling van € 32.234, van € 8.829 naar -€ 23.405
- Overige schulden +€ 9.530
stijging van € 9.530 (+94,5%), van € 10.083 naar € 19.613
- Handelsschulden -€ 7.352
daling van € 7.352 (-81,8%), van € 8.985 naar € 1.633
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 4.660
nieuw in 2024: € 4.660
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 2.010
daling van € 2.010 (-44,7%), van € 4.495 naar € 2.485
waarvan Belastingen: -€ 1.528
- Waardeverminderingen +€ 45.000
nieuw in 2024: € 45.000
- Bruto bedrijfsmarge -€ 3.035
daling van € 3.035 (-18,8%), van € 16.152 naar € 13.117
- Personeelskosten -€ 2.961
niet meer vermeld in 2024 (was € 2.961)
- Belastingen -€ 2.485
niet meer vermeld in 2024 (was € 2.485)
- Financiële kosten -€ 874
daling van € 874 (-74,8%), van € 1.168 naar € 294
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 37.731 | € 10.326 | -€ 27.405 | -72,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.500 | € 1.500 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.500 | € 1.500 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 36.231 | € 8.826 | -€ 27.405 | -75,6% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 32.570 | € 3.828 | -€ 28.742 | -88,2% |
| Voorraden | 30/36 | € 32.570 | € 3.828 | -€ 28.742 | -88,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.639 | € 1.914 | +€ 275 | +16,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.520 | - | -€ 1.520 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 119 | € 1.914 | +€ 1.795 | +1.511% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.022 | € 3.083 | +€ 1.061 | +52,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 37.731 | € 10.326 | -€ 27.405 | -72,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 14.168 | -€ 18.066 | -€ 32.234 | |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 5.000 | - | -€ 5.000 | |
| Uitgiftepremies | 1100/10 | € 5.000 | - | -€ 5.000 | |
| Reserves | 13 | € 339 | € 339 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 339 | € 339 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 339 | - | -€ 339 | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | - | € 339 | +€ 339 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 8.829 | -€ 23.405 | -€ 32.234 | |
| Schulden | 17/49 | € 23.563 | € 28.391 | +€ 4.828 | +20,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 23.563 | € 23.731 | +€ 168 | +0,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 8.985 | € 1.633 | -€ 7.352 | -81,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 8.985 | € 1.633 | -€ 7.352 | -81,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.495 | € 2.485 | -€ 2.010 | -44,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.013 | € 2.485 | -€ 1.528 | -38,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 482 | - | -€ 482 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 10.083 | € 19.613 | +€ 9.530 | +94,5% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 4.660 | +€ 4.660 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 2.961 | - | -€ 2.961 | |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | - | € 45.000 | +€ 45.000 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 384 | € 59 | -€ 325 | -84,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 16.152 | € 13.117 | -€ 3.035 | -18,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 12.807 | -€ 31.942 | -€ 44.749 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 2 | +€ 2 | +2.100% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 2 | +€ 2 | +2.100% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.168 | € 294 | -€ 874 | -74,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.168 | € 294 | -€ 874 | -74,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 11.639 | -€ 32.234 | -€ 43.873 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.485 | - | -€ 2.485 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 9.154 | -€ 32.234 | -€ 41.388 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 9.154 | -€ 32.234 | -€ 41.388 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.