PIRVAL BOUW: wat veranderde er
PIRVAL BOUW
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 70.337
daling van € 70.337 (-40,6%), van € 173.423 naar € 103.086
waarvan Overige vorderingen: -€ 55.629
- Liquide middelen -€ 6.527
daling van € 6.527 (-78,4%), van € 8.326 naar € 1.799
vooral door Handelsschulden (-€ 46.538) en Resultaat van het boekjaar (-€ 31.825)
- Materiële vaste activa -€ 5.967
daling van € 5.967 (-38,7%), van € 15.414 naar € 9.447
- Handelsschulden -€ 46.538
daling van € 46.538 (-84,7%), van € 54.975 naar € 8.437
waarvan Te betalen wissels: -€ 46.931
- Overgedragen winst (verlies) -€ 31.825
daling van € 31.825 (-26,8%), van € 118.737 naar € 86.912
- Schulden op meer dan één jaar -€ 3.964
daling van € 3.964 (-31,6%), van € 12.531 naar € 8.567
- Bruto bedrijfsmarge -€ 34.310
daling van € 34.310, van € 27.498 naar -€ 6.813
- Andere bedrijfskosten +€ 11.261
stijging van € 11.261 (+189%), van € 5.958 naar € 17.219
- Belastingen -€ 3.746
daling van € 3.746 (-91,4%), van € 4.101 naar € 355
- Afschrijvingen +€ 3.481
stijging van € 3.481 (+140%), van € 2.486 naar € 5.967
- Financiële kosten -€ 454
daling van € 454 (-23,6%), van € 1.926 naar € 1.472
Evolutie van het resultaat, 2025 tot 2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 197.163 | € 114.333 | -€ 82.830 | -42,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 15.414 | € 9.447 | -€ 5.967 | -38,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 15.414 | € 9.447 | -€ 5.967 | -38,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 15.414 | € 9.447 | -€ 5.967 | -38,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 181.748 | € 104.885 | -€ 76.863 | -42,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 173.423 | € 103.086 | -€ 70.337 | -40,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 111.343 | € 96.636 | -€ 14.707 | -13,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 62.079 | € 6.450 | -€ 55.629 | -89,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 8.326 | € 1.799 | -€ 6.527 | -78,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 197.163 | € 114.333 | -€ 82.830 | -42,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 120.737 | € 88.912 | -€ 31.825 | -26,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 118.737 | € 86.912 | -€ 31.825 | -26,8% |
| Schulden | 17/49 | € 76.426 | € 25.421 | -€ 51.005 | -66,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 12.531 | € 8.567 | -€ 3.964 | -31,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 12.531 | € 8.567 | -€ 3.964 | -31,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 63.895 | € 16.854 | -€ 47.041 | -73,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 4.324 | € 3.964 | -€ 360 | -8,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 54.975 | € 8.437 | -€ 46.538 | -84,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.700 | € 6.094 | +€ 393 | +6,9% |
| Te betalen wissels | 441 | € 49.274 | € 2.343 | -€ 46.931 | -95,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.597 | € 4.454 | -€ 143 | -3,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.597 | € 4.454 | -€ 143 | -3,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.486 | € 5.967 | +€ 3.481 | +140% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 5.958 | € 17.219 | +€ 11.261 | +189% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 27.498 | -€ 6.813 | -€ 34.310 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 19.053 | -€ 29.999 | -€ 49.052 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.926 | € 1.472 | -€ 454 | -23,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.926 | € 1.472 | -€ 454 | -23,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 17.128 | -€ 31.471 | -€ 48.598 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.101 | € 355 | -€ 3.746 | -91,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 13.027 | -€ 31.825 | -€ 44.852 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 13.027 | -€ 31.825 | -€ 44.852 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 januari 2025 en 31 januari 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.