PIRILAMPO: wat veranderde er
PIRILAMPO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 13.752
daling van € 13.752 (-27,3%), van € 50.445 naar € 36.693
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 75.600) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 3.198)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 3.198
stijging van € 3.198 (+26,1%), van € 12.231 naar € 15.429
waarvan Handelsvorderingen: +€ 6.753
- Materiële vaste activa +€ 1.439
stijging van € 1.439 (+39,2%), van € 3.673 naar € 5.112
- Inbreng -€ 14.116
daling van € 14.116 (-75,9%), van € 18.600 naar € 4.484
- Overige schulden +€ 5.917
stijging van € 5.917 (+11,2%), van € 52.866 naar € 58.783
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 2.384
stijging van € 2.384 (+25,5%), van € 9.348 naar € 11.731
- Reserves -€ 1.860
niet meer vermeld in 2025 (was € 1.860)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 1.440
daling van € 1.440 (-52,7%), van € 2.730 naar € 1.291
- Bruto bedrijfsmarge +€ 10.228
stijging van € 10.228 (+14,7%), van € 69.584 naar € 79.811
- Andere bedrijfskosten +€ 2.583
stijging van € 2.583 (+598%), van € 432 naar € 3.016
- Belastingen +€ 1.390
stijging van € 1.390 (+9,9%), van € 14.000 naar € 15.390
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 85.404 | € 76.289 | -€ 9.115 | -10,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 10.673 | € 12.112 | +€ 1.439 | +13,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 3.673 | € 5.112 | +€ 1.439 | +39,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 3.673 | € 5.112 | +€ 1.439 | +39,2% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 7.000 | € 7.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 74.731 | € 64.177 | -€ 10.554 | -14,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 12.231 | € 15.429 | +€ 3.198 | +26,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 7.784 | € 14.537 | +€ 6.753 | +86,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 4.447 | € 892 | -€ 3.555 | -79,9% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 10.636 | € 10.636 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 50.445 | € 36.693 | -€ 13.752 | -27,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.419 | € 1.419 | = | 0,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 85.404 | € 76.289 | -€ 9.115 | -10,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 23.190 | € 5.774 | -€ 17.416 | -75,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 4.484 | -€ 14.116 | -75,9% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | - | -€ 1.860 | |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | - | -€ 1.860 | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | - | -€ 1.860 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 2.730 | € 1.291 | -€ 1.440 | -52,7% |
| Schulden | 17/49 | € 62.214 | € 70.514 | +€ 8.301 | +13,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 62.214 | € 70.514 | +€ 8.301 | +13,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.348 | € 11.731 | +€ 2.384 | +25,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.348 | € 11.731 | +€ 2.384 | +25,5% |
| Overige schulden | 47/48 | € 52.866 | € 58.783 | +€ 5.917 | +11,2% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 2.004 | € 2.134 | +€ 129 | +6,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 907 | € 1.072 | +€ 164 | +18,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 432 | € 3.016 | +€ 2.583 | +598% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 69.584 | € 79.811 | +€ 10.228 | +14,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 66.239 | € 73.590 | +€ 7.351 | +11,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 419 | € 252 | -€ 167 | -39,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 419 | € 252 | -€ 167 | -39,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 104 | € 269 | +€ 165 | +159% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 104 | € 269 | +€ 165 | +159% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 66.555 | € 73.574 | +€ 7.019 | +10,5% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 14.000 | € 15.390 | +€ 1.390 | +9,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 52.555 | € 58.184 | +€ 5.629 | +10,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 52.555 | € 58.184 | +€ 5.629 | +10,7% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.