PILARIO: wat veranderde er
PILARIO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 56.561
daling van € 56.561 (-16,7%), van € 338.234 naar € 281.672
waarvan Handelsvorderingen: -€ 42.372
- Liquide middelen +€ 44.608
stijging van € 44.608 (+42,1%), van € 106.080 naar € 150.688
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (+€ 886.890) en Afschrijvingen (+€ 382.894)
- Immateriële vaste activa +€ 44.347
stijging van € 44.347 (+4,6%), van € 969.791 naar € 1,0 mln
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 35.464
stijging van € 35.464 (+234%), van € 15.143 naar € 50.607
- Inbreng +€ 886.890
stijging van € 886.890 (+59,1%), van € 1,5 mln naar € 2,4 mln
- Schulden op meer dan één jaar -€ 449.712
daling van € 449.712 (-55,1%), van € 815.567 naar € 365.855
- Overgedragen winst (verlies) -€ 381.795
daling van € 381.795 (-22,9%), van -€ 1,7 mln naar -€ 2,0 mln
- Handelsschulden -€ 108.681
daling van € 108.681 (-51,5%), van € 211.163 naar € 102.482
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 103.943
stijging van € 103.943 (+29,5%), van € 352.825 naar € 456.768
- Bruto bedrijfsmarge +€ 647.697
stijging van € 647.697, van -€ 366.202 naar € 281.495
- Andere bedrijfskosten -€ 50.373
daling van € 50.373 (-100,0%), van € 50.387 naar € 15
- Afschrijvingen +€ 47.194
stijging van € 47.194 (+14,1%), van € 335.700 naar € 382.894
- Financiële kosten -€ 20.540
daling van € 20.540 (-35,9%), van € 57.144 naar € 36.604
- Personeelskosten -€ 19.810
daling van € 19.810 (-7,5%), van € 263.511 naar € 243.701
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.440.352 | € 1.504.910 | +€ 64.558 | +4,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 980.895 | € 1.021.943 | +€ 41.048 | +4,2% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 969.791 | € 1.014.138 | +€ 44.347 | +4,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 9.604 | € 6.305 | -€ 3.300 | -34,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 5.282 | € 4.724 | -€ 558 | -10,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 4.322 | € 1.581 | -€ 2.742 | -63,4% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.500 | € 1.500 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 459.457 | € 482.968 | +€ 23.511 | +5,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 338.234 | € 281.672 | -€ 56.561 | -16,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 323.290 | € 280.919 | -€ 42.372 | -13,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 14.943 | € 753 | -€ 14.190 | -95,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 106.080 | € 150.688 | +€ 44.608 | +42,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 15.143 | € 50.607 | +€ 35.464 | +234% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.440.352 | € 1.504.910 | +€ 64.558 | +4,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 163.561 | € 341.534 | +€ 505.095 | |
| Inbreng | 10/11 | € 1.501.500 | € 2.388.390 | +€ 886.890 | +59,1% |
| Kapitaal | 10 | € 1.501.500 | € 2.388.390 | +€ 886.890 | +59,1% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 1.501.500 | € 2.388.390 | +€ 886.890 | +59,1% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 1.665.061 | -€ 2.046.856 | -€ 381.795 | -22,9% |
| Schulden | 17/49 | € 1.603.913 | € 1.163.377 | -€ 440.537 | -27,5% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 815.567 | € 365.855 | -€ 449.712 | -55,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 815.567 | € 365.855 | -€ 449.712 | -55,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 435.521 | € 340.754 | -€ 94.767 | -21,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 189.705 | € 199.712 | +€ 10.007 | +5,3% |
| Financiële schulden | 43 | € 2.894 | € 3.587 | +€ 694 | +24,0% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 3.587 | +€ 3.587 | |
| Overige leningen | 439 | € 2.894 | - | -€ 2.894 | |
| Handelsschulden | 44 | € 211.163 | € 102.482 | -€ 108.681 | -51,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 211.163 | € 102.482 | -€ 108.681 | -51,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 31.759 | € 34.972 | +€ 3.213 | +10,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 31.759 | € 10.135 | -€ 21.624 | -68,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 24.837 | +€ 24.837 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 352.825 | € 456.768 | +€ 103.943 | +29,5% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 263.511 | € 243.701 | -€ 19.810 | -7,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 335.700 | € 382.894 | +€ 47.194 | +14,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 50.387 | € 15 | -€ 50.373 | -100,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 366.202 | € 281.495 | +€ 647.697 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 1.015.801 | -€ 345.115 | +€ 670.685 | +66,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 920 | € 227 | -€ 693 | -75,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 920 | € 227 | -€ 693 | -75,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 57.144 | € 36.604 | -€ 20.540 | -35,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 57.144 | € 36.604 | -€ 20.540 | -35,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 1.072.024 | -€ 381.492 | +€ 690.532 | +64,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 303 | +€ 303 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 1.072.024 | -€ 381.795 | +€ 690.229 | +64,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 1.072.024 | -€ 381.795 | +€ 690.229 | +64,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.