PHARMA BIEN-ÊTRE: wat veranderde er
PHARMA BIEN-ÊTRE
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 179.417
stijging van € 179.417 (+42,2%), van € 424.700 naar € 604.117
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 176.471
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 175.665
stijging van € 175.665 (+96,0%), van € 183.066 naar € 358.731
waarvan Overige vorderingen: +€ 179.826
- Financiële vaste activa +€ 150.000
stijging van € 150.000 (+4,2%), van € 3,5 mln naar € 3,7 mln
- Liquide middelen +€ 148.780
stijging van € 148.780 (+329%), van € 45.253 naar € 194.034
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 397.140) en Overige schulden (+€ 211.472)
- Reserves +€ 722.012
stijging van € 722.012 (+294%), van € 245.245 naar € 967.257
waarvan Beschikbare reserves: +€ 722.012
- Overgedragen winst (verlies) -€ 324.872
daling van € 324.872 (-100%), van € 324.872 naar € 0
- Overige schulden +€ 211.472
stijging van € 211.472 (+8.555%), van € 2.472 naar € 213.944
- Schulden op meer dan één jaar +€ 98.795
stijging van € 98.795 (+3,2%), van € 3,1 mln naar € 3,2 mln
waarvan Overige schulden: +€ 136.250
- Bruto bedrijfsmarge +€ 347.928
stijging van € 347.928 (+160%), van € 217.944 naar € 565.872
- Personeelskosten +€ 303.530
nieuw in 2025: € 303.530
- Financiële opbrengsten +€ 148.042
stijging van € 148.042 (+115%), van € 129.023 naar € 277.065
- Financiële kosten +€ 40.350
stijging van € 40.350 (+74,0%), van € 54.520 naar € 94.870
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 4.214.348 | € 4.877.224 | +€ 662.876 | +15,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 3.954.700 | € 4.284.117 | +€ 329.417 | +8,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 424.700 | € 604.117 | +€ 179.417 | +42,2% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 423.396 | € 599.867 | +€ 176.471 | +41,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.303 | € 981 | -€ 323 | -24,8% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 3.269 | +€ 3.269 | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 3.530.000 | € 3.680.000 | +€ 150.000 | +4,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 259.648 | € 593.106 | +€ 333.459 | +128% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 183.066 | € 358.731 | +€ 175.665 | +96,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 46.355 | € 42.195 | -€ 4.160 | -9,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 136.710 | € 316.536 | +€ 179.826 | +132% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 31.000 | € 37.045 | +€ 6.045 | +19,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 45.253 | € 194.034 | +€ 148.780 | +329% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 329 | € 3.296 | +€ 2.968 | +903% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 4.214.348 | € 4.877.224 | +€ 662.876 | +15,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 770.117 | € 1.167.257 | +€ 397.140 | +51,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 200.000 | € 200.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 200.000 | € 200.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 200.000 | € 200.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 245.245 | € 967.257 | +€ 722.012 | +294% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 20.000 | € 20.000 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 225.245 | € 947.257 | +€ 722.012 | +321% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 324.872 | € 0 | -€ 324.872 | -100% |
| Schulden | 17/49 | € 3.444.231 | € 3.709.967 | +€ 265.736 | +7,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 3.086.630 | € 3.185.425 | +€ 98.795 | +3,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 2.806.880 | € 2.769.425 | -€ 37.455 | -1,3% |
| Overige schulden | 178/9 | € 279.750 | € 416.000 | +€ 136.250 | +48,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 357.601 | € 524.142 | +€ 166.542 | +46,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 202.271 | € 229.813 | +€ 27.542 | +13,6% |
| Financiële schulden | 43 | € 50.000 | € 20.212 | -€ 29.788 | -59,6% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 50.000 | € 20.212 | -€ 29.788 | -59,6% |
| Handelsschulden | 44 | € 6.257 | € 109 | -€ 6.148 | -98,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.257 | € 109 | -€ 6.148 | -98,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 96.601 | € 60.065 | -€ 36.536 | -37,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 96.601 | € 8.853 | -€ 87.748 | -90,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 51.212 | +€ 51.212 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 2.472 | € 213.944 | +€ 211.472 | +8.555% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 400 | +€ 400 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 303.530 | +€ 303.530 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 13.164 | € 15.416 | +€ 2.253 | +17,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.944 | € 1.165 | -€ 2.779 | -70,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 217.944 | € 565.872 | +€ 347.928 | +160% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 200.837 | € 245.761 | +€ 44.924 | +22,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 129.023 | € 277.065 | +€ 148.042 | +115% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 129.023 | € 277.065 | +€ 148.042 | +115% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 54.520 | € 94.870 | +€ 40.350 | +74,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 54.520 | € 94.870 | +€ 40.350 | +74,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 275.339 | € 427.955 | +€ 152.617 | +55,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 34.106 | € 30.816 | -€ 3.291 | -9,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 241.232 | € 397.140 | +€ 155.907 | +64,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 241.232 | € 397.140 | +€ 155.907 | +64,6% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.