PEDIACARE: wat veranderde er
PEDIACARE
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 37.887
stijging van € 37.887 (+73,6%), van € 51.465 naar € 89.351
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 20.067) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 10.250)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 10.250
daling van € 10.250 (-28,7%), van € 35.666 naar € 25.416
waarvan Handelsvorderingen: -€ 16.339
- Materiële vaste activa -€ 7.158
daling van € 7.158 (-81,5%), van € 8.782 naar € 1.624
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 7.745
- Overgedragen winst (verlies) +€ 20.067
stijging van € 20.067 (+27,6%), van € 72.592 naar € 92.659
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 8.137
nieuw in 2025: € 8.137
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 4.387
- Schulden op meer dan één jaar -€ 5.330
daling van € 5.330 (-85,4%), van € 6.239 naar € 909
- Overige schulden -€ 1.790
daling van € 1.790 (-21,6%), van € 8.297 naar € 6.507
- Bruto bedrijfsmarge -€ 69.825
daling van € 69.825 (-66,1%), van € 105.703 naar € 35.878
- Belastingen -€ 13.038
daling van € 13.038 (-65,8%), van € 19.817 naar € 6.780
- Afschrijvingen +€ 1.207
stijging van € 1.207 (+18,0%), van € 6.708 naar € 7.915
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 96.256 | € 117.719 | +€ 21.463 | +22,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 8.782 | € 1.624 | -€ 7.158 | -81,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 8.782 | € 1.624 | -€ 7.158 | -81,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 587 | +€ 587 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 8.782 | € 1.037 | -€ 7.745 | -88,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 87.474 | € 116.095 | +€ 28.621 | +32,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 35.666 | € 25.416 | -€ 10.250 | -28,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 35.351 | € 19.013 | -€ 16.339 | -46,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 315 | € 6.403 | +€ 6.088 | +1.933% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 51.465 | € 89.351 | +€ 37.887 | +73,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 343 | € 1.327 | +€ 984 | +287% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 96.256 | € 117.719 | +€ 21.463 | +22,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 76.592 | € 96.659 | +€ 20.067 | +26,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.000 | € 4.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 72.592 | € 92.659 | +€ 20.067 | +27,6% |
| Schulden | 17/49 | € 19.664 | € 21.060 | +€ 1.396 | +7,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 6.239 | € 909 | -€ 5.330 | -85,4% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 6.239 | € 909 | -€ 5.330 | -85,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 13.425 | € 20.151 | +€ 6.727 | +50,1% |
| Financiële schulden | 43 | € 5.127 | € 5.330 | +€ 203 | +4,0% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 5.127 | € 5.330 | +€ 203 | +4,0% |
| Handelsschulden | 44 | - | € 176 | +€ 176 | |
| Leveranciers | 440/4 | - | € 176 | +€ 176 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 8.137 | +€ 8.137 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 3.750 | +€ 3.750 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 4.387 | +€ 4.387 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 8.297 | € 6.507 | -€ 1.790 | -21,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.708 | € 7.915 | +€ 1.207 | +18,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 590 | € 625 | +€ 35 | +5,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 105.703 | € 35.878 | -€ 69.825 | -66,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 98.405 | € 27.338 | -€ 71.067 | -72,2% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 838 | € 492 | -€ 347 | -41,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 838 | € 492 | -€ 347 | -41,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 97.567 | € 26.846 | -€ 70.721 | -72,5% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 19.817 | € 6.780 | -€ 13.038 | -65,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 77.750 | € 20.067 | -€ 57.683 | -74,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 77.750 | € 20.067 | -€ 57.683 | -74,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.