PedEC: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
PedEC
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 63.465
stijging van € 63.465 (+165%), van € 38.368 naar € 101.834
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 108.487) en Afschrijvingen (+€ 11.797)
- Materiële vaste activa +€ 46.799
stijging van € 46.799 (+5.517%), van € 848 naar € 47.647
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 44.867
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 6.195
daling van € 6.195 (-12,1%), van € 51.095 naar € 44.900
waarvan Handelsvorderingen: -€ 6.475
- Reserves +€ 108.487
stijging van € 108.487 (+89,4%), van € 121.399 naar € 229.886
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 4.447
daling van € 4.447 (-30,2%), van € 14.727 naar € 10.280
- Afschrijvingen +€ 11.526
stijging van € 11.526 (+4.256%), van € 271 naar € 11.797
- Bruto bedrijfsmarge -€ 6.232
daling van € 6.232 (-4,0%), van € 156.615 naar € 150.383
- Belastingen -€ 4.447
daling van € 4.447 (-12,8%), van € 34.727 naar € 30.280
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 140.312 | € 244.381 | +€ 104.069 | +74,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 848 | € 47.647 | +€ 46.799 | +5.517% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 848 | € 47.647 | +€ 46.799 | +5.517% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 848 | € 2.780 | +€ 1.932 | +228% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 44.867 | +€ 44.867 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 139.463 | € 196.734 | +€ 57.270 | +41,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 51.095 | € 44.900 | -€ 6.195 | -12,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 51.095 | € 44.620 | -€ 6.475 | -12,7% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 280 | +€ 280 | |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 50.000 | € 50.000 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 38.368 | € 101.834 | +€ 63.465 | +165% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 140.312 | € 244.381 | +€ 104.069 | +74,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 123.899 | € 232.386 | +€ 108.487 | +87,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 121.399 | € 229.886 | +€ 108.487 | +89,4% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 121.399 | € 229.886 | +€ 108.487 | +89,4% |
| Schulden | 17/49 | € 16.412 | € 11.994 | -€ 4.418 | -26,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 16.412 | € 11.994 | -€ 4.418 | -26,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.685 | € 1.714 | +€ 29 | +1,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.685 | € 1.714 | +€ 29 | +1,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 14.727 | € 10.280 | -€ 4.447 | -30,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 14.727 | € 10.280 | -€ 4.447 | -30,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 271 | € 11.797 | +€ 11.526 | +4.256% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 219 | € 1.254 | +€ 1.035 | +473% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 156.615 | € 150.383 | -€ 6.232 | -4,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 156.125 | € 137.332 | -€ 18.793 | -12,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | € 1.551 | +€ 1.550 | +170.315% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | € 1.551 | +€ 1.550 | +170.315% |
| Financiële kosten | 65/66B | - | € 115 | +€ 115 | |
| Recurrente financiële kosten | 65 | - | € 115 | +€ 115 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 156.126 | € 138.767 | -€ 17.359 | -11,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 34.727 | € 30.280 | -€ 4.447 | -12,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 121.399 | € 108.487 | -€ 12.912 | -10,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 121.399 | € 108.487 | -€ 12.912 | -10,6% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.