PAUL TRAITEUR: wat veranderde er
PAUL TRAITEUR
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 18.779
stijging van € 18.779 (+214%), van € 8.758 naar € 27.537
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 60.406) en Afschrijvingen (+€ 10.728)
- Materiële vaste activa +€ 18.561
stijging van € 18.561 (+18,0%), van € 103.158 naar € 121.719
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 17.363
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 15.041
stijging van € 15.041 (+3.724%), van € 404 naar € 15.445
- Overgedragen winst (verlies) +€ 60.406
stijging van € 60.406 (+96,5%), van € 62.596 naar € 123.003
- Overige schulden -€ 7.085
daling van € 7.085 (-30,1%), van € 23.560 naar € 16.475
- Bruto bedrijfsmarge +€ 30.396
stijging van € 30.396 (+47,8%), van € 63.651 naar € 94.048
- Belastingen +€ 6.326
stijging van € 6.326 (+45,1%), van € 14.039 naar € 20.365
- Afschrijvingen +€ 982
stijging van € 982 (+10,1%), van € 9.747 naar € 10.728
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 114.264 | € 167.022 | +€ 52.758 | +46,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 103.158 | € 121.719 | +€ 18.561 | +18,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 103.158 | € 121.719 | +€ 18.561 | +18,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 86.354 | € 84.602 | -€ 1.752 | -2,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 7.272 | € 10.222 | +€ 2.950 | +40,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 9.532 | € 26.895 | +€ 17.363 | +182% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 11.106 | € 45.303 | +€ 34.196 | +308% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 395 | € 178 | -€ 217 | -55,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 395 | € 178 | -€ 217 | -55,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 404 | € 15.445 | +€ 15.041 | +3.724% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 404 | € 15.445 | +€ 15.041 | +3.724% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 8.758 | € 27.537 | +€ 18.779 | +214% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.550 | € 2.143 | +€ 593 | +38,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 114.264 | € 167.022 | +€ 52.758 | +46,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 65.596 | € 126.003 | +€ 60.406 | +92,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 62.596 | € 123.003 | +€ 60.406 | +96,5% |
| Schulden | 17/49 | € 48.668 | € 41.019 | -€ 7.649 | -15,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 48.668 | € 41.019 | -€ 7.649 | -15,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.480 | € 1.321 | -€ 159 | -10,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.168 | € 1.321 | +€ 153 | +13,1% |
| Te betalen wissels | 441 | € 311 | - | -€ 311 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 23.629 | € 23.224 | -€ 405 | -1,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 23.629 | € 23.224 | -€ 405 | -1,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 23.560 | € 16.475 | -€ 7.085 | -30,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 9.747 | € 10.728 | +€ 982 | +10,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.742 | € 2.539 | +€ 798 | +45,8% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 963 | - | -€ 963 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 63.651 | € 94.048 | +€ 30.396 | +47,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 51.200 | € 80.780 | +€ 29.580 | +57,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 38 | € 124 | +€ 86 | +226% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 38 | € 124 | +€ 86 | +226% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 122 | € 133 | +€ 11 | +9,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 122 | € 133 | +€ 11 | +9,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 51.117 | € 80.771 | +€ 29.654 | +58,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 14.039 | € 20.365 | +€ 6.326 | +45,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 37.078 | € 60.406 | +€ 23.329 | +62,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 37.078 | € 60.406 | +€ 23.329 | +62,9% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.