PALCO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
PALCO
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen +€ 469.338
stijging van € 469.338 (+83,2%), van € 564.388 naar € 1,0 mln
- Materiële vaste activa +€ 12.920
stijging van € 12.920 (+371,6%), van € 3.477 naar € 16.396
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 12.406
- Overige schulden +€ 537.733
stijging van € 537.733 (+70,9%), van € 758.563 naar € 1,3 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 79.709
daling van € 79.709 (-26,2%), van -€ 304.749 naar -€ 384.458
- Handelsschulden +€ 18.382
stijging van € 18.382 (+13468,5%), van € 136 naar € 18.518
- Bruto bedrijfsmarge -€ 43.617
daling van € 43.617 (-384,3%), van -€ 11.348 naar -€ 54.965
- Personeelskosten -€ 6.093
daling van € 6.093 (-23,2%), van € 26.310 naar € 20.218
- Andere bedrijfskosten -€ 4.786
daling van € 4.786 (-90,3%), van € 5.300 naar € 513
- Afschrijvingen +€ 1.732
stijging van € 1.732 (+118,5%), van € 1.462 naar € 3.195
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Kasstroombrug afgeleid
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 585.501 | € 1.059.239 | +€ 473.738 | +80,9% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 1.285 | € 678 | -€ 607 | -47,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 3.684 | € 16.603 | +€ 12.920 | +350,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 3.477 | € 16.396 | +€ 12.920 | +371,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.972 | € 3.485 | +€ 514 | +17,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 505 | € 12.911 | +€ 12.406 | +2457,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 207 | € 207 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 580.533 | € 1.041.958 | +€ 461.425 | +79,5% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 564.388 | € 1.033.726 | +€ 469.338 | +83,2% |
| Voorraden | 30/36 | € 564.388 | € 1.033.726 | +€ 469.338 | +83,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 7.922 | € 4.092 | -€ 3.830 | -48,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.912 | - | -€ 1.912 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 6.010 | € 4.092 | -€ 1.918 | -31,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 7.870 | € 3.645 | -€ 4.224 | -53,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 353 | € 495 | +€ 142 | +40,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 585.501 | € 1.059.239 | +€ 473.738 | +80,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 254.749 | -€ 334.458 | -€ 79.709 | -31,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 50.000 | € 50.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 304.749 | -€ 384.458 | -€ 79.709 | -26,2% |
| Schulden | 17/49 | € 840.250 | € 1.393.697 | +€ 553.447 | +65,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 70.000 | € 70.000 | = | 0,0% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 70.000 | € 70.000 | = | 0,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 767.137 | € 1.317.500 | +€ 550.362 | +71,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 136 | € 18.518 | +€ 18.382 | +13468,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 136 | € 18.518 | +€ 18.382 | +13468,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 8.438 | € 2.686 | -€ 5.752 | -68,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 7.408 | € 87 | -€ 7.321 | -98,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 1.030 | € 2.599 | +€ 1.569 | +152,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 758.563 | € 1.296.296 | +€ 537.733 | +70,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 3.112 | € 6.197 | +€ 3.085 | +99,1% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 160 | € 3.688 | +€ 3.529 | +2209,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 26.310 | € 20.218 | -€ 6.093 | -23,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.462 | € 3.195 | +€ 1.732 | +118,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 5.300 | € 513 | -€ 4.786 | -90,3% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 187.141 | € 733 | -€ 186.408 | -99,6% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 11.348 | -€ 54.965 | -€ 43.617 | -384,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 231.561 | -€ 79.624 | +€ 151.938 | +65,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 159 | € 44 | -€ 115 | -72,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 159 | € 44 | -€ 115 | -72,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 138 | € 129 | -€ 9 | -6,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 138 | € 129 | -€ 9 | -6,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 231.540 | -€ 79.709 | +€ 151.831 | +65,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 231.540 | -€ 79.709 | +€ 151.831 | +65,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 231.540 | -€ 79.709 | +€ 151.831 | +65,6% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2024 en 31 maart 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 12 oktober 2026 via checked.be.