P-ASSIST: wat veranderde er
P-ASSIST
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 25.405
stijging van € 25.405 (+94,9%), van € 26.777 naar € 52.182
waarvan Handelsvorderingen: +€ 25.497
- Liquide middelen +€ 23.675
stijging van € 23.675 (+24,6%), van € 96.325 naar € 120.001
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 87.274) en Overige schulden (+€ 27.403)
- Materiële vaste activa -€ 22.654
daling van € 22.654 (-28,0%), van € 80.789 naar € 58.135
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 12.261
- Overige schulden +€ 27.403
stijging van € 27.403 (+52,7%), van € 51.955 naar € 79.358
- Schulden op meer dan één jaar -€ 8.920
daling van € 8.920 (-39,1%), van € 22.822 naar € 13.902
- Handelsschulden +€ 6.576
stijging van € 6.576 (+38,5%), van € 17.098 naar € 23.674
- Reserves -€ 5.442
daling van € 5.442 (-20,0%), van € 27.234 naar € 21.792
waarvan Beschikbare reserves: -€ 5.442
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 5.310
stijging van € 5.310 (+31,4%), van € 16.883 naar € 22.192
- Bruto bedrijfsmarge +€ 42.414
stijging van € 42.414 (+18,9%), van € 224.987 naar € 267.401
- Belastingen +€ 10.372
stijging van € 10.372 (+65,7%), van € 15.783 naar € 26.155
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 218.282 | € 245.800 | +€ 27.517 | +12,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 80.789 | € 58.135 | -€ 22.654 | -28,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 80.789 | € 58.135 | -€ 22.654 | -28,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 45.755 | € 35.362 | -€ 10.393 | -22,7% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 35.034 | € 22.773 | -€ 12.261 | -35,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 137.494 | € 187.665 | +€ 50.171 | +36,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 26.777 | € 52.182 | +€ 25.405 | +94,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 26.685 | € 52.182 | +€ 25.497 | +95,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 92 | € 0 | -€ 92 | -100% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 96.325 | € 120.001 | +€ 23.675 | +24,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 14.391 | € 15.482 | +€ 1.091 | +7,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 218.282 | € 245.800 | +€ 27.517 | +12,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 45.834 | € 40.392 | -€ 5.442 | -11,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 27.234 | € 21.792 | -€ 5.442 | -20,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 25.374 | € 19.932 | -€ 5.442 | -21,4% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 172.448 | € 205.408 | +€ 32.959 | +19,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 22.822 | € 13.902 | -€ 8.920 | -39,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 22.822 | € 13.902 | -€ 8.920 | -39,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 132.743 | € 169.313 | +€ 36.570 | +27,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 11.479 | € 8.920 | -€ 2.559 | -22,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 17.098 | € 23.674 | +€ 6.576 | +38,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 17.098 | € 23.674 | +€ 6.576 | +38,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 52.211 | € 57.361 | +€ 5.150 | +9,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 31.188 | € 40.806 | +€ 9.618 | +30,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 21.023 | € 16.555 | -€ 4.468 | -21,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 51.955 | € 79.358 | +€ 27.403 | +52,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 16.883 | € 22.192 | +€ 5.310 | +31,4% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 128.343 | € 126.422 | -€ 1.921 | -1,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 23.588 | € 25.032 | +€ 1.445 | +6,1% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 664 | € 501 | -€ 162 | -24,4% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen) | 635/8 | -€ 515 | € 0 | +€ 515 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.050 | € 789 | -€ 260 | -24,8% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 1.566 | € 0 | -€ 1.566 | -100% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 224.987 | € 267.401 | +€ 42.414 | +18,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 70.293 | € 114.656 | +€ 44.363 | +63,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 290 | € 451 | +€ 161 | +55,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 290 | € 451 | +€ 161 | +55,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.080 | € 1.678 | -€ 403 | -19,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.080 | € 1.678 | -€ 403 | -19,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 68.503 | € 113.430 | +€ 44.927 | +65,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 15.783 | € 26.155 | +€ 10.372 | +65,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 52.720 | € 87.274 | +€ 34.555 | +65,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 52.720 | € 87.274 | +€ 34.555 | +65,5% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.