ORTA SOLUTIONS: wat veranderde er
ORTA SOLUTIONS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op meer dan één jaar -€ 92.357
daling van € 92.357 (-9,9%), van € 931.538 naar € 839.181
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 42.625
daling van € 42.625 (-21,0%), van € 202.555 naar € 159.930
waarvan Handelsvorderingen: -€ 33.149
- Reserves -€ 589.900
daling van € 589.900 (-50,8%), van € 1,2 mln naar € 570.350
- Overige schulden +€ 589.900
stijging van € 589.900, van € 0 naar € 589.900
- Schulden op meer dan één jaar -€ 80.000
daling van € 80.000 (-100%), van € 80.000 naar € 0
- Overgedragen winst (verlies) -€ 33.574
daling van € 33.574 (-362%), van -€ 9.263 naar -€ 42.838
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 17.871
daling van € 17.871 (-80,4%), van € 22.216 naar € 4.345
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: -€ 13.548
- Omzet -€ 372.946
niet meer vermeld in 2025 (was € 372.946)
- Aankopen en diensten -€ 354.310
niet meer vermeld in 2025 (was € 354.310)
- Personeelskosten +€ 10.006
stijging van € 10.006 (+10,2%), van € 98.285 naar € 108.291
- Bruto bedrijfsmarge -€ 7.287
daling van € 7.287 (-27,7%), van € 26.269 naar € 18.982
- Afschrijvingen +€ 5.468
stijging van € 5.468 (+213%), van € 2.563 naar € 8.032
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.273.731 | € 1.137.097 | -€ 136.633 | -10,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.956 | € 0 | -€ 1.956 | -100% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.956 | € 0 | -€ 1.956 | -100% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 0 | - | = | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.956 | € 0 | -€ 1.956 | -100% |
| Financiële vaste activa | 28 | - | € 0 | = | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.271.775 | € 1.137.097 | -€ 134.678 | -10,6% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 931.538 | € 839.181 | -€ 92.357 | -9,9% |
| Overige vorderingen | 291 | € 931.538 | € 839.181 | -€ 92.357 | -9,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 202.555 | € 159.930 | -€ 42.625 | -21,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 38.588 | € 5.439 | -€ 33.149 | -85,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 163.968 | € 154.492 | -€ 9.476 | -5,8% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 130.117 | € 125.068 | -€ 5.049 | -3,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 5.682 | € 12.765 | +€ 7.084 | +125% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.883 | € 154 | -€ 1.730 | -91,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.273.731 | € 1.137.097 | -€ 136.633 | -10,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.157.187 | € 533.712 | -€ 623.474 | -53,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.160.250 | € 570.350 | -€ 589.900 | -50,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.160.250 | € 570.350 | -€ 589.900 | -50,8% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 9.263 | -€ 42.838 | -€ 33.574 | -362% |
| Schulden | 17/49 | € 116.544 | € 603.385 | +€ 486.841 | +418% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 80.000 | € 0 | -€ 80.000 | -100% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 80.000 | € 0 | -€ 80.000 | -100% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 36.544 | € 603.385 | +€ 566.841 | +1.551% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 0 | - | = | |
| Financiële schulden | 43 | € 3.584 | € 751 | -€ 2.833 | -79,0% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 3.584 | € 751 | -€ 2.833 | -79,0% |
| Overige leningen | 439 | € 0 | - | = | |
| Handelsschulden | 44 | € 10.744 | € 8.389 | -€ 2.355 | -21,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 10.744 | € 8.389 | -€ 2.355 | -21,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 22.216 | € 4.345 | -€ 17.871 | -80,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.668 | € 4.345 | -€ 4.323 | -49,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 13.548 | € 0 | -€ 13.548 | -100% |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | € 589.900 | +€ 589.900 | |
| Omzet | 70 | € 372.946 | - | -€ 372.946 | |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | € 354.310 | - | -€ 354.310 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 98.285 | € 108.291 | +€ 10.006 | +10,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.563 | € 8.032 | +€ 5.468 | +213% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.574 | € 5.891 | +€ 4.317 | +274% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 26.269 | € 18.982 | -€ 7.287 | -27,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 76.152 | -€ 103.232 | -€ 27.079 | -35,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 68.020 | € 71.940 | +€ 3.920 | +5,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 68.020 | € 71.940 | +€ 3.920 | +5,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.079 | € 1.869 | -€ 3.210 | -63,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.079 | € 1.869 | -€ 3.210 | -63,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 13.211 | -€ 33.160 | -€ 19.949 | -151% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 573 | € 414 | -€ 159 | -27,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 13.784 | -€ 33.574 | -€ 19.790 | -144% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 13.784 | -€ 33.574 | -€ 19.790 | -144% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.