O BRUNCH COFFEE: wat veranderde er
O BRUNCH COFFEE
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 28.996
stijging van € 28.996 (+153%), van € 18.891 naar € 47.886
waarvan Handelsvorderingen: +€ 28.672
- Liquide middelen +€ 15.245
stijging van € 15.245 (+102%), van € 14.989 naar € 30.234
vooral door Handelsschulden (+€ 30.689) en Resultaat van het boekjaar (+€ 10.653)
- Materiële vaste activa +€ 1.682
stijging van € 1.682 (+25,2%), van € 6.686 naar € 8.369
waarvan Installaties, machines en uitrusting: +€ 2.387
- Voorraden en bestellingen +€ 1.127
stijging van € 1.127 (+46,3%), van € 2.434 naar € 3.562
- Immateriële vaste activa -€ 1.000
daling van € 1.000 (-11,1%), van € 9.000 naar € 8.000
- Handelsschulden +€ 30.689
stijging van € 30.689 (+107%), van € 28.752 naar € 59.441
- Overgedragen winst (verlies) +€ 10.653
stijging van € 10.653 (+191%), van € 5.579 naar € 16.231
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 4.474
stijging van € 4.474 (+31,5%), van € 14.206 naar € 18.680
waarvan Belastingen: +€ 4.163
- Overige schulden +€ 1.087
stijging van € 1.087 (+232%), van € 468 naar € 1.555
- Bruto bedrijfsmarge +€ 18.760
stijging van € 18.760 (+39,9%), van € 47.045 naar € 65.805
- Personeelskosten +€ 9.014
stijging van € 9.014 (+24,8%), van € 36.391 naar € 45.405
- Belastingen +€ 2.631
stijging van € 2.631 (+137%), van € 1.914 naar € 4.544
- Financiële kosten +€ 1.151
stijging van € 1.151 (+420%), van € 274 naar € 1.425
- Andere bedrijfskosten +€ 684
stijging van € 684 (+103%), van € 663 naar € 1.347
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 52.004 | € 98.907 | +€ 46.903 | +90,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 15.686 | € 16.369 | +€ 682 | +4,3% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 9.000 | € 8.000 | -€ 1.000 | -11,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 6.686 | € 8.369 | +€ 1.682 | +25,2% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.420 | € 4.807 | +€ 2.387 | +98,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.777 | € 1.348 | -€ 428 | -24,1% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 2.490 | € 2.213 | -€ 277 | -11,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 36.318 | € 82.539 | +€ 46.221 | +127% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 2.434 | € 3.562 | +€ 1.127 | +46,3% |
| Voorraden | 30/36 | € 2.434 | € 3.562 | +€ 1.127 | +46,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 18.891 | € 47.886 | +€ 28.996 | +153% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 18.427 | € 47.098 | +€ 28.672 | +156% |
| Overige vorderingen | 41 | € 464 | € 788 | +€ 324 | +69,8% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 14.989 | € 30.234 | +€ 15.245 | +102% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4 | € 857 | +€ 853 | +19.425% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 52.004 | € 98.907 | +€ 46.903 | +90,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 8.579 | € 19.231 | +€ 10.653 | +124% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 5.579 | € 16.231 | +€ 10.653 | +191% |
| Schulden | 17/49 | € 43.426 | € 79.676 | +€ 36.251 | +83,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 43.426 | € 79.676 | +€ 36.251 | +83,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 28.752 | € 59.441 | +€ 30.689 | +107% |
| Leveranciers | 440/4 | € 28.752 | € 59.441 | +€ 30.689 | +107% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 14.206 | € 18.680 | +€ 4.474 | +31,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 7.136 | € 11.299 | +€ 4.163 | +58,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 7.070 | € 7.381 | +€ 311 | +4,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 468 | € 1.555 | +€ 1.087 | +232% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 36.391 | € 45.405 | +€ 9.014 | +24,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.225 | € 2.533 | +€ 308 | +13,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 663 | € 1.347 | +€ 684 | +103% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 156 | +€ 156 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 47.045 | € 65.805 | +€ 18.760 | +39,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 7.766 | € 16.364 | +€ 8.598 | +111% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 258 | +€ 258 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 258 | +€ 258 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 274 | € 1.425 | +€ 1.151 | +420% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 274 | € 1.425 | +€ 1.151 | +420% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 7.492 | € 15.197 | +€ 7.705 | +103% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.914 | € 4.544 | +€ 2.631 | +137% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 5.579 | € 10.653 | +€ 5.074 | +91,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 5.579 | € 10.653 | +€ 5.074 | +91,0% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.