NURSING FOR U: wat veranderde er
NURSING FOR U
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 24.904
stijging van € 24.904 (+307%), van € 8.124 naar € 33.028
vooral door Overige schulden (+€ 94.044) en Resultaat van het boekjaar (+€ 21.693)
- Materiële vaste activa -€ 13.021
daling van € 13.021 (-32,0%), van € 40.754 naar € 27.733
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 14.088
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 1.844
daling van € 1.844 (-2,9%), van € 63.768 naar € 61.924
- Overige schulden +€ 94.044
nieuw in 2025: € 94.044
- Overgedragen winst (verlies) -€ 72.351
niet meer vermeld in 2025 (was € 72.351)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 7.892
daling van € 7.892 (-54,2%), van € 14.559 naar € 6.666
- Handelsschulden -€ 6.468
daling van € 6.468 (-67,1%), van € 9.646 naar € 3.178
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 2.592
stijging van € 2.592 (+47,9%), van € 5.411 naar € 8.003
- Bruto bedrijfsmarge +€ 4.814
stijging van € 4.814 (+13,3%), van € 36.207 naar € 41.021
- Financiële opbrengsten -€ 1.493
daling van € 1.493 (-41,8%), van € 3.569 naar € 2.076
- Belastingen +€ 442
stijging van € 442 (+8,2%), van € 5.411 naar € 5.853
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 112.743 | € 122.783 | +€ 10.041 | +8,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 40.754 | € 27.733 | -€ 13.021 | -32,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 40.754 | € 27.733 | -€ 13.021 | -32,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 1.258 | +€ 1.258 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 39.037 | € 24.949 | -€ 14.088 | -36,1% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 1.717 | € 1.526 | -€ 191 | -11,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 71.989 | € 95.051 | +€ 23.062 | +32,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 63.768 | € 61.924 | -€ 1.844 | -2,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 63.768 | € 61.924 | -€ 1.844 | -2,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 8.124 | € 33.028 | +€ 24.904 | +307% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 97 | € 99 | +€ 2 | +2,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 112.743 | € 122.783 | +€ 10.041 | +8,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 75.351 | € 3.000 | -€ 72.351 | -96,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 72.351 | - | -€ 72.351 | |
| Schulden | 17/49 | € 37.391 | € 119.783 | +€ 82.392 | +220% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 14.559 | € 6.666 | -€ 7.892 | -54,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 14.559 | € 6.666 | -€ 7.892 | -54,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 22.833 | € 113.117 | +€ 90.284 | +395% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 7.776 | € 7.892 | +€ 116 | +1,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 9.646 | € 3.178 | -€ 6.468 | -67,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 9.646 | € 3.178 | -€ 6.468 | -67,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 5.411 | € 8.003 | +€ 2.592 | +47,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.411 | € 8.003 | +€ 2.592 | +47,9% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 94.044 | +€ 94.044 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 14.278 | € 14.316 | +€ 37 | +0,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 232 | - | -€ 232 | |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 316 | € 862 | +€ 547 | +173% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 36.207 | € 41.021 | +€ 4.814 | +13,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 21.381 | € 25.843 | +€ 4.462 | +20,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.569 | € 2.076 | -€ 1.493 | -41,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.569 | € 2.076 | -€ 1.493 | -41,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 488 | € 374 | -€ 114 | -23,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 488 | € 374 | -€ 114 | -23,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 24.462 | € 27.545 | +€ 3.083 | +12,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 5.411 | € 5.853 | +€ 442 | +8,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 19.052 | € 21.693 | +€ 2.641 | +13,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 19.052 | € 21.693 | +€ 2.641 | +13,9% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.