Noyan: wat veranderde er
Noyan
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 108.699
daling van € 108.699 (-30,8%), van € 352.415 naar € 243.716
waarvan Overige vorderingen: -€ 73.804
- Materiële vaste activa -€ 19.393
daling van € 19.393 (-12,7%), van € 153.245 naar € 133.852
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 16.200
- Liquide middelen +€ 17.828
stijging van € 17.828 (+563%), van € 3.168 naar € 20.996
vooral door Handelsschulden (+€ 120.276) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 108.699)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 176.649
daling van € 176.649 (-460%), van -€ 38.418 naar -€ 215.067
- Handelsschulden +€ 120.276
stijging van € 120.276 (+37,9%), van € 316.934 naar € 437.210
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 65.695
daling van € 65.695 (-37,4%), van € 175.454 naar € 109.759
waarvan Belastingen: -€ 46.641
- Overige schulden +€ 19.590
nieuw in 2025: € 19.590
- Schulden op meer dan één jaar -€ 12.476
daling van € 12.476 (-29,8%), van € 41.888 naar € 29.412
- Bruto bedrijfsmarge -€ 302.125
daling van € 302.125 (-62,2%), van € 485.516 naar € 183.391
- Personeelskosten -€ 196.045
daling van € 196.045 (-41,4%), van € 473.194 naar € 277.149
- Afschrijvingen +€ 16.303
stijging van € 16.303 (+55,3%), van € 29.479 naar € 45.782
- Belastingen +€ 4.857
nieuw in 2025: € 4.857
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 527.920 | € 417.656 | -€ 110.264 | -20,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 172.337 | € 152.943 | -€ 19.393 | -11,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 153.245 | € 133.852 | -€ 19.393 | -12,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 26.769 | € 19.391 | -€ 7.377 | -27,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 61.114 | € 64.052 | +€ 2.937 | +4,8% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 63.380 | € 47.180 | -€ 16.200 | -25,6% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 1.982 | € 3.229 | +€ 1.246 | +62,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 19.092 | € 19.092 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 355.583 | € 264.713 | -€ 90.871 | -25,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 352.415 | € 243.716 | -€ 108.699 | -30,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 271.953 | € 237.058 | -€ 34.895 | -12,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 80.462 | € 6.658 | -€ 73.804 | -91,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 3.168 | € 20.996 | +€ 17.828 | +563% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 527.920 | € 417.656 | -€ 110.264 | -20,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 17.958 | -€ 194.607 | -€ 176.649 | -984% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 38.418 | -€ 215.067 | -€ 176.649 | -460% |
| Schulden | 17/49 | € 545.878 | € 612.263 | +€ 66.385 | +12,2% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 41.888 | € 29.412 | -€ 12.476 | -29,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 41.888 | € 29.412 | -€ 12.476 | -29,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 503.990 | € 582.851 | +€ 78.861 | +15,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 11.602 | € 16.292 | +€ 4.690 | +40,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 316.934 | € 437.210 | +€ 120.276 | +37,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 316.934 | € 437.210 | +€ 120.276 | +37,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 175.454 | € 109.759 | -€ 65.695 | -37,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 48.225 | € 1.583 | -€ 46.641 | -96,7% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 127.229 | € 108.176 | -€ 19.054 | -15,0% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 19.590 | +€ 19.590 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 473.194 | € 277.149 | -€ 196.045 | -41,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 29.479 | € 45.782 | +€ 16.303 | +55,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 9.052 | € 8.628 | -€ 424 | -4,7% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 4.861 | +€ 4.861 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 485.516 | € 183.391 | -€ 302.125 | -62,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 26.208 | -€ 153.029 | -€ 126.821 | -484% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 80 | € 13 | -€ 68 | -84,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 80 | € 13 | -€ 68 | -84,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 14.856 | € 18.776 | +€ 3.920 | +26,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 14.856 | € 18.776 | +€ 3.920 | +26,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 40.984 | -€ 171.792 | -€ 130.808 | -319% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 4.857 | +€ 4.857 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 40.984 | -€ 176.649 | -€ 135.665 | -331% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 40.984 | -€ 176.649 | -€ 135.665 | -331% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.