NOTAPHIL: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
NOTAPHIL
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 268.140
daling van € 268.140 (-31,1%), van € 861.492 naar € 593.352
- Materiële vaste activa -€ 13.092
daling van € 13.092 (-42,2%), van € 30.993 naar € 17.901
- Overige schulden -€ 460.597
daling van € 460.597 (-43,9%), van € 1,0 mln naar € 587.922
- Overgedragen winst (verlies) +€ 175.767
nieuw in 2025: € 175.767
- Bruto bedrijfsmarge +€ 174.843
stijging van € 174.843 (+426%), van € 41.075 naar € 215.918
- Financiële opbrengsten -€ 51.274
daling van € 51.274 (-61,7%), van € 83.134 naar € 31.860
- Belastingen +€ 43.531
stijging van € 43.531 (+363%), van € 11.996 naar € 55.527
- Financiële kosten -€ 8.978
daling van € 8.978 (-84,0%), van € 10.692 naar € 1.714
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.092.726 | € 804.472 | -€ 288.254 | -26,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 55.993 | € 42.901 | -€ 13.092 | -23,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 30.993 | € 17.901 | -€ 13.092 | -42,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 30.993 | € 17.901 | -€ 13.092 | -42,2% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 25.000 | € 25.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.036.733 | € 761.571 | -€ 275.162 | -26,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 861.492 | € 593.352 | -€ 268.140 | -31,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 861.492 | € 593.352 | -€ 268.140 | -31,1% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 173.728 | € 166.629 | -€ 7.100 | -4,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.513 | € 1.590 | +€ 78 | +5,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.092.726 | € 804.472 | -€ 288.254 | -26,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 18.600 | € 194.367 | +€ 175.767 | +945% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 175.767 | +€ 175.767 | |
| Schulden | 17/49 | € 1.074.126 | € 610.105 | -€ 464.021 | -43,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.071.626 | € 606.755 | -€ 464.871 | -43,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.040 | € 173 | -€ 2.867 | -94,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.040 | € 173 | -€ 2.867 | -94,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 20.067 | € 18.660 | -€ 1.407 | -7,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 14.317 | € 12.910 | -€ 1.407 | -9,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 5.750 | € 5.750 | = | 0,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.048.519 | € 587.922 | -€ 460.597 | -43,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 2.500 | € 3.350 | +€ 850 | +34,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 13.847 | € 13.092 | -€ 755 | -5,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.390 | € 1.678 | +€ 289 | +20,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 41.075 | € 215.918 | +€ 174.843 | +426% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 25.839 | € 201.148 | +€ 175.309 | +678% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 83.134 | € 31.860 | -€ 51.274 | -61,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 83.134 | € 31.860 | -€ 51.274 | -61,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 10.692 | € 1.714 | -€ 8.978 | -84,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 10.692 | € 1.714 | -€ 8.978 | -84,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 98.281 | € 231.294 | +€ 133.013 | +135% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 11.996 | € 55.527 | +€ 43.531 | +363% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 86.285 | € 175.767 | +€ 89.482 | +104% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 86.285 | € 175.767 | +€ 89.482 | +104% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.