NOLY: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
NOLY
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 52.509
stijging van € 52.509 (+944%), van € 5.562 naar € 58.072
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 77.031) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 11.588)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 24.309
stijging van € 24.309 (+124%), van € 19.530 naar € 43.839
waarvan Handelsvorderingen: +€ 16.203
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 8.142
stijging van € 8.142 (+6,8%), van € 120.075 naar € 128.217
- Materiële vaste activa +€ 5.224
stijging van € 5.224 (+837%), van € 624 naar € 5.848
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 3.244
- Reserves +€ 76.900
stijging van € 76.900 (+59,4%), van € 129.460 naar € 206.360
waarvan Beschikbare reserves: +€ 76.900
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 11.588
stijging van € 11.588 (+524%), van € 2.213 naar € 13.801
- Overige schulden +€ 2.428
stijging van € 2.428 (+343%), van € 708 naar € 3.136
- Bruto bedrijfsmarge +€ 96.764
stijging van € 96.764 (+945%), van € 10.237 naar € 107.001
- Belastingen +€ 28.059
stijging van € 28.059 (+1.268%), van € 2.213 naar € 30.272
- Andere bedrijfskosten -€ 1.713
daling van € 1.713 (-61,4%), van € 2.791 naar € 1.078
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 146.919 | € 237.375 | +€ 90.455 | +61,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 624 | € 5.848 | +€ 5.224 | +837% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 624 | € 5.848 | +€ 5.224 | +837% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 624 | € 3.868 | +€ 3.244 | +520% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | - | € 1.980 | +€ 1.980 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 146.295 | € 231.526 | +€ 85.231 | +58,3% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 120.075 | € 128.217 | +€ 8.142 | +6,8% |
| Overige vorderingen | 291 | € 120.075 | € 128.217 | +€ 8.142 | +6,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 19.530 | € 43.839 | +€ 24.309 | +124% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 17.800 | € 34.003 | +€ 16.203 | +91,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.730 | € 9.836 | +€ 8.106 | +469% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 5.562 | € 58.072 | +€ 52.509 | +944% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.128 | € 1.399 | +€ 271 | +24,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 146.919 | € 237.375 | +€ 90.455 | +61,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 142.339 | € 219.370 | +€ 77.031 | +54,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 12.200 | € 12.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 129.460 | € 206.360 | +€ 76.900 | +59,4% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 127.600 | € 204.500 | +€ 76.900 | +60,3% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 679 | € 810 | +€ 131 | +19,4% |
| Schulden | 17/49 | € 4.580 | € 18.004 | +€ 13.424 | +293% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 4.452 | € 17.992 | +€ 13.541 | +304% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.532 | € 1.056 | -€ 476 | -31,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.532 | € 1.056 | -€ 476 | -31,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.213 | € 13.801 | +€ 11.588 | +524% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.213 | € 13.801 | +€ 11.588 | +524% |
| Overige schulden | 47/48 | € 708 | € 3.136 | +€ 2.428 | +343% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 129 | € 12 | -€ 117 | -90,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.020 | € 777 | -€ 243 | -23,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.791 | € 1.078 | -€ 1.713 | -61,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 10.237 | € 107.001 | +€ 96.764 | +945% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 6.426 | € 105.146 | +€ 98.720 | +1.536% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.125 | € 2.324 | +€ 198 | +9,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.125 | € 2.324 | +€ 198 | +9,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 193 | € 166 | -€ 27 | -14,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 193 | € 166 | -€ 27 | -14,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 8.358 | € 107.303 | +€ 98.945 | +1.184% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.213 | € 30.272 | +€ 28.059 | +1.268% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 6.145 | € 77.031 | +€ 70.886 | +1.153% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 6.145 | € 77.031 | +€ 70.886 | +1.153% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.