NOISE SOLUTIONS: wat veranderde er
NOISE SOLUTIONS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 211.390
stijging van € 211.390 (+74,2%), van € 284.707 naar € 496.097
waarvan Handelsvorderingen: +€ 137.321
- Liquide middelen +€ 134.538
stijging van € 134.538 (+120%), van € 112.274 naar € 246.812
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 321.539) en Overige schulden (+€ 137.837)
- Materiële vaste activa +€ 53.993
stijging van € 53.993 (+759%), van € 7.109 naar € 61.102
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: +€ 46.445
- Voorraden en bestellingen -€ 21.560
daling van € 21.560 (-36,0%), van € 59.842 naar € 38.282
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 19.390
stijging van € 19.390 (+475%), van € 4.078 naar € 23.468
- Reserves +€ 205.099
stijging van € 205.099 (+131%), van € 156.076 naar € 361.175
waarvan Beschikbare reserves: +€ 205.099
- Overige schulden +€ 137.837
stijging van € 137.837 (+1.116%), van € 12.350 naar € 150.187
- Handelsschulden +€ 94.921
stijging van € 94.921 (+83,0%), van € 114.339 naar € 209.260
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 42.314
daling van € 42.314 (-34,6%), van € 122.324 naar € 80.010
- Schulden op meer dan één jaar +€ 40.150
stijging van € 40.150, van € 0 naar € 40.150
- Bruto bedrijfsmarge -€ 34.896
daling van € 34.896 (-7,4%), van € 472.356 naar € 437.460
- Financiële kosten -€ 13.901
daling van € 13.901 (-81,0%), van € 17.158 naar € 3.257
Evolutie van het resultaat, 2025 tot 2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 468.010 | € 865.761 | +€ 397.751 | +85,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 7.109 | € 61.102 | +€ 53.993 | +759% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 7.109 | € 61.102 | +€ 53.993 | +759% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.584 | € 8.962 | +€ 7.377 | +466% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 580 | € 1.354 | +€ 775 | +134% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | - | € 46.445 | +€ 46.445 | |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 4.945 | € 4.341 | -€ 604 | -12,2% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 460.901 | € 804.659 | +€ 343.758 | +74,6% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 59.842 | € 38.282 | -€ 21.560 | -36,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 59.842 | € 38.282 | -€ 21.560 | -36,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 284.707 | € 496.097 | +€ 211.390 | +74,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 284.299 | € 421.620 | +€ 137.321 | +48,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 408 | € 74.477 | +€ 74.069 | +18.161% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 112.274 | € 246.812 | +€ 134.538 | +120% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4.078 | € 23.468 | +€ 19.390 | +475% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 468.010 | € 865.761 | +€ 397.751 | +85,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 208.236 | € 379.775 | +€ 171.539 | +82,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 156.076 | € 361.175 | +€ 205.099 | +131% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 0 | - | = | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 0 | - | = | |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 155.770 | € 155.770 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 306 | € 205.405 | +€ 205.099 | +66.954% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 33.560 | € 0 | -€ 33.560 | -100% |
| Schulden | 17/49 | € 259.774 | € 485.986 | +€ 226.212 | +87,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 0 | € 40.150 | +€ 40.150 | |
| Financiële schulden | 170/4 | € 0 | € 40.150 | +€ 40.150 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 137.449 | € 365.826 | +€ 228.376 | +166% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 6.378 | +€ 6.378 | |
| Financiële schulden | 43 | € 1.304 | € 0 | -€ 1.304 | -100% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 1.304 | € 0 | -€ 1.304 | -100% |
| Handelsschulden | 44 | € 114.339 | € 209.260 | +€ 94.921 | +83,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 114.339 | € 209.260 | +€ 94.921 | +83,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.456 | € 0 | -€ 9.456 | -100% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.456 | € 0 | -€ 9.456 | -100% |
| Overige schulden | 47/48 | € 12.350 | € 150.187 | +€ 137.837 | +1.116% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 122.324 | € 80.010 | -€ 42.314 | -34,6% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 0 | - | = | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.331 | € 5.709 | +€ 3.378 | +145% |
| Waardeverminderingen op voorraden, op bestellingen in uitvoering en op handelsvorderingen: toevoegingen (terugnemingen) | 631/4 | € 0 | - | = | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 4.437 | € 1.864 | -€ 2.573 | -58,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 472.356 | € 437.460 | -€ 34.896 | -7,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 465.588 | € 429.887 | -€ 35.701 | -7,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 678 | +€ 678 | +6.775.400% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 678 | +€ 678 | +6.775.400% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 17.158 | € 3.257 | -€ 13.901 | -81,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 17.158 | € 3.257 | -€ 13.901 | -81,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 448.430 | € 427.308 | -€ 21.123 | -4,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 105.166 | € 105.769 | +€ 603 | +0,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 343.264 | € 321.539 | -€ 21.726 | -6,3% |
| Overboeking naar de belastingvrije reserves | 689 | € 155.770 | € 0 | -€ 155.770 | -100% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 187.494 | € 321.539 | +€ 134.044 | +71,5% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2025 en 31 maart 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.