NETCONNEX: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
NETCONNEX
Grootste bewegingen
- Geldbeleggingen +€ 869.576
stijging van € 869.576 (+404%), van € 215.362 naar € 1,1 mln
- Liquide middelen -€ 526.279
daling van € 526.279 (-70,7%), van € 744.419 naar € 218.140
vooral door Geldbeleggingen (-€ 869.576) en Overlopende rekeningen (activa) (-€ 38.754)
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 38.754
stijging van € 38.754 (+277%), van € 14.002 naar € 52.757
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 32.451
daling van € 32.451 (-26,0%), van € 124.977 naar € 92.525
waarvan Handelsvorderingen: -€ 42.106
- Materiële vaste activa +€ 17.975
stijging van € 17.975 (+55,6%), van € 32.304 naar € 50.279
waarvan Installaties, machines en uitrusting: +€ 25.448
- Reserves +€ 394.928
stijging van € 394.928 (+31,3%), van € 1,3 mln naar € 1,7 mln
- Voorzieningen -€ 32.670
daling van € 32.670 (-100%), van € 32.670 naar € 0
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 25.672
stijging van € 25.672 (+56,0%), van € 45.846 naar € 71.518
- Voorzieningen -€ 65.340
daling van € 65.340, van € 32.670 naar -€ 32.670
- Bruto bedrijfsmarge +€ 34.769
stijging van € 34.769 (+15,1%), van € 230.887 naar € 265.656
- Financiële kosten +€ 30.151
stijging van € 30.151 (+1.078%), van € 2.796 naar € 32.947
- Financiële opbrengsten +€ 30.074
stijging van € 30.074 (+12,4%), van € 241.825 naar € 271.899
- Belastingen +€ 22.774
stijging van € 22.774 (+26,6%), van € 85.527 naar € 108.301
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.400.313 | € 1.778.088 | +€ 377.775 | +27,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 51.554 | € 79.729 | +€ 28.175 | +54,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 32.304 | € 50.279 | +€ 17.975 | +55,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 13.825 | € 11.512 | -€ 2.313 | -16,7% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 25.448 | +€ 25.448 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 18.479 | € 13.319 | -€ 5.160 | -27,9% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 19.250 | € 29.450 | +€ 10.200 | +53,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 1.348.759 | € 1.698.359 | +€ 349.600 | +25,9% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 250.000 | € 250.000 | = | 0,0% |
| Handelsvorderingen | 290 | € 250.000 | € 0 | -€ 250.000 | -100% |
| Overige vorderingen | 291 | € 0 | € 250.000 | +€ 250.000 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 124.977 | € 92.525 | -€ 32.451 | -26,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 72.882 | € 30.776 | -€ 42.106 | -57,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 52.094 | € 61.749 | +€ 9.655 | +18,5% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 215.362 | € 1.084.937 | +€ 869.576 | +404% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 744.419 | € 218.140 | -€ 526.279 | -70,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 14.002 | € 52.757 | +€ 38.754 | +277% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.400.313 | € 1.778.088 | +€ 377.775 | +27,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.261.375 | € 1.656.303 | +€ 394.928 | +31,3% |
| Reserves | 13 | € 1.261.375 | € 1.656.303 | +€ 394.928 | +31,3% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.261.375 | € 1.656.303 | +€ 394.928 | +31,3% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 32.670 | € 0 | -€ 32.670 | -100% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 32.670 | € 0 | -€ 32.670 | -100% |
| Milieuverplichtingen | 163 | € 32.670 | € 0 | -€ 32.670 | -100% |
| Schulden | 17/49 | € 106.268 | € 121.785 | +€ 15.517 | +14,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 71.965 | € 86.888 | +€ 14.924 | +20,7% |
| Financiële schulden | 43 | € 1.679 | € 126 | -€ 1.553 | -92,5% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 1.679 | € 126 | -€ 1.553 | -92,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 24.440 | € 15.245 | -€ 9.195 | -37,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 24.440 | € 15.245 | -€ 9.195 | -37,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 45.846 | € 71.518 | +€ 25.672 | +56,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 45.846 | € 71.518 | +€ 25.672 | +56,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 34.304 | € 34.897 | +€ 593 | +1,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.817 | € 8.912 | +€ 5.094 | +133% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten: toevoegingen (bestedingen en terugnemingen) | 635/8 | € 32.670 | -€ 32.670 | -€ 65.340 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 7.630 | € 287 | -€ 7.343 | -96,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 230.887 | € 265.656 | +€ 34.769 | +15,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 186.770 | € 289.128 | +€ 102.358 | +54,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 241.825 | € 271.899 | +€ 30.074 | +12,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 241.825 | € 271.899 | +€ 30.074 | +12,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.796 | € 32.947 | +€ 30.151 | +1.078% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.796 | € 32.947 | +€ 30.151 | +1.078% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 425.799 | € 528.080 | +€ 102.281 | +24,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 85.527 | € 108.301 | +€ 22.774 | +26,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 340.272 | € 419.779 | +€ 79.507 | +23,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 340.272 | € 419.779 | +€ 79.507 | +23,4% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.