NET SERVE: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
NET SERVE
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 10.713
stijging van € 10.713 (+2,6%), van € 404.772 naar € 415.485
vooral door Overige schulden (+€ 96.802) en Resultaat van het boekjaar (+€ 28.269)
- Materiële vaste activa -€ 8.851
daling van € 8.851 (-26,4%), van € 33.569 naar € 24.718
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 7.600
- Overige schulden +€ 96.802
stijging van € 96.802 (+39,9%), van € 242.802 naar € 339.604
- Reserves -€ 87.313
daling van € 87.313 (-49,7%), van € 175.773 naar € 88.460
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 13.305
daling van € 13.305 (-100%), van € 13.305 naar € 0
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 6.475
stijging van € 6.475 (+215%), van € 3.011 naar € 9.487
waarvan Belastingen: +€ 6.475
- Financiële kosten -€ 13.307
daling van € 13.307 (-99,5%), van € 13.377 naar € 69
- Bruto bedrijfsmarge -€ 3.993
daling van € 3.993 (-6,1%), van € 65.290 naar € 61.297
- Belastingen +€ 1.970
stijging van € 1.970 (+19,8%), van € 9.936 naar € 11.905
- Financiële opbrengsten -€ 1.759
daling van € 1.759 (-99,8%), van € 1.763 naar € 4
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 453.637 | € 456.257 | +€ 2.620 | +0,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 33.569 | € 24.718 | -€ 8.851 | -26,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 33.569 | € 24.718 | -€ 8.851 | -26,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 25.034 | € 17.435 | -€ 7.600 | -30,4% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 8.535 | € 7.284 | -€ 1.251 | -14,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 420.068 | € 431.539 | +€ 11.471 | +2,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 15.296 | € 16.054 | +€ 758 | +5,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 15.231 | € 14.944 | -€ 288 | -1,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 64 | € 1.110 | +€ 1.046 | +1.630% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 404.772 | € 415.485 | +€ 10.713 | +2,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 453.637 | € 456.257 | +€ 2.620 | +0,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 194.373 | € 107.060 | -€ 87.313 | -44,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 175.773 | € 88.460 | -€ 87.313 | -49,7% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 175.773 | € 88.460 | -€ 87.313 | -49,7% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 259.264 | € 349.197 | +€ 89.933 | +34,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 245.959 | € 349.197 | +€ 103.238 | +42,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 146 | € 106 | -€ 39 | -27,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 146 | € 106 | -€ 39 | -27,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.011 | € 9.487 | +€ 6.475 | +215% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.011 | € 9.487 | +€ 6.475 | +215% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 0 | - | = | |
| Overige schulden | 47/48 | € 242.802 | € 339.604 | +€ 96.802 | +39,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 13.305 | € 0 | -€ 13.305 | -100% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 19.202 | € 19.424 | +€ 222 | +1,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.430 | € 1.634 | +€ 204 | +14,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 65.290 | € 61.297 | -€ 3.993 | -6,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 44.659 | € 40.239 | -€ 4.420 | -9,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.763 | € 4 | -€ 1.759 | -99,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.763 | € 4 | -€ 1.759 | -99,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 13.377 | € 69 | -€ 13.307 | -99,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 13.377 | € 69 | -€ 13.307 | -99,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 33.045 | € 40.174 | +€ 7.129 | +21,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 9.936 | € 11.905 | +€ 1.970 | +19,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 23.109 | € 28.269 | +€ 5.159 | +22,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 23.109 | € 28.269 | +€ 5.159 | +22,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.