NEO-RH: wat veranderde er
NEO-RH
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 8.077
stijging van € 8.077 (+80,1%), van € 10.082 naar € 18.159
waarvan Handelsvorderingen: +€ 7.814
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 1.469
niet meer vermeld in 2025 (was € 1.469)
- Materiële vaste activa +€ 989
stijging van € 989 (+8,7%), van € 11.307 naar € 12.295
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 1.572
- Overige schulden +€ 15.618
stijging van € 15.618 (+258%), van € 6.045 naar € 21.663
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 5.687
daling van € 5.687 (-48,3%), van € 11.767 naar € 6.080
- Schulden op meer dan één jaar -€ 3.780
daling van € 3.780 (-34,8%), van € 10.852 naar € 7.072
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 3.769
daling van € 3.769 (-50,8%), van € 7.415 naar € 3.646
- Handelsschulden +€ 2.892
stijging van € 2.892 (+82,2%), van € 3.518 naar € 6.410
- Bruto bedrijfsmarge +€ 24.240
stijging van € 24.240, van -€ 13.193 naar € 11.047
- Financiële kosten +€ 1.524
stijging van € 1.524 (+65,6%), van € 2.325 naar € 3.849
- Andere bedrijfskosten -€ 1.359
daling van € 1.359 (-87,9%), van € 1.547 naar € 188
- Afschrijvingen -€ 396
daling van € 396 (-9,3%), van € 4.270 naar € 3.874
- Belastingen +€ 335
nieuw in 2025: € 335
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 22.918 | € 30.492 | +€ 7.573 | +33,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 11.307 | € 12.295 | +€ 989 | +8,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 11.307 | € 12.295 | +€ 989 | +8,7% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 7.457 | € 9.029 | +€ 1.572 | +21,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 3.850 | € 3.267 | -€ 583 | -15,1% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 11.612 | € 18.196 | +€ 6.584 | +56,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 10.082 | € 18.159 | +€ 8.077 | +80,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 9.821 | € 17.635 | +€ 7.814 | +79,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 261 | € 524 | +€ 264 | +101% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 61 | € 37 | -€ 24 | -39,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.469 | - | -€ 1.469 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 22.918 | € 30.492 | +€ 7.573 | +33,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 20.962 | -€ 18.160 | +€ 2.803 | +13,4% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 39.562 | -€ 36.760 | +€ 2.803 | +7,1% |
| Schulden | 17/49 | € 43.881 | € 48.651 | +€ 4.770 | +10,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 10.852 | € 7.072 | -€ 3.780 | -34,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 10.852 | € 7.072 | -€ 3.780 | -34,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 33.029 | € 41.579 | +€ 8.550 | +25,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 4.283 | € 3.780 | -€ 504 | -11,8% |
| Financiële schulden | 43 | € 7.415 | € 3.646 | -€ 3.769 | -50,8% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 7.415 | € 3.646 | -€ 3.769 | -50,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.518 | € 6.410 | +€ 2.892 | +82,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.518 | € 6.410 | +€ 2.892 | +82,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.767 | € 6.080 | -€ 5.687 | -48,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 11.767 | € 6.080 | -€ 5.687 | -48,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 6.045 | € 21.663 | +€ 15.618 | +258% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.270 | € 3.874 | -€ 396 | -9,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.547 | € 188 | -€ 1.359 | -87,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 13.193 | € 11.047 | +€ 24.240 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 19.009 | € 6.985 | +€ 25.995 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 46 | € 1 | -€ 44 | -97,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 46 | € 1 | -€ 44 | -97,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.325 | € 3.849 | +€ 1.524 | +65,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.325 | € 3.849 | +€ 1.524 | +65,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 21.288 | € 3.138 | +€ 24.426 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 335 | +€ 335 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 21.288 | € 2.803 | +€ 24.091 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 21.288 | € 2.803 | +€ 24.091 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.