MyFace: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
MyFace
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 23.957
stijging van € 23.957 (+65,6%), van € 36.543 naar € 60.500
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 27.914) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 3.066)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 796
daling van € 796 (-4,5%), van € 17.557 naar € 16.761
- Reserves +€ 26.248
stijging van € 26.248 (+124%), van € 21.129 naar € 47.377
- Handelsschulden -€ 5.698
daling van € 5.698 (-95,3%), van € 5.981 naar € 284
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 3.066
stijging van € 3.066 (+28,3%), van € 10.837 naar € 13.903
waarvan Belastingen: +€ 2.466
- Bruto bedrijfsmarge -€ 2.248
daling van € 2.248 (-5,0%), van € 44.892 naar € 42.643
- Afschrijvingen +€ 587
stijging van € 587 (+1.222%), van € 48 naar € 635
- Financiële kosten -€ 526
daling van € 526 (-33,3%), van € 1.580 naar € 1.053
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 55.602 | € 79.432 | +€ 23.830 | +42,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.502 | € 2.171 | +€ 669 | +44,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.502 | € 2.171 | +€ 669 | +44,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.502 | € 2.171 | +€ 669 | +44,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 54.100 | € 77.261 | +€ 23.161 | +42,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 17.557 | € 16.761 | -€ 796 | -4,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 17.557 | € 16.761 | -€ 796 | -4,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 36.543 | € 60.500 | +€ 23.957 | +65,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 55.602 | € 79.432 | +€ 23.830 | +42,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 27.613 | € 53.861 | +€ 26.248 | +95,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 21.129 | € 47.377 | +€ 26.248 | +124% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 21.129 | € 47.377 | +€ 26.248 | +124% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 284 | € 284 | +€ 0 | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 27.989 | € 25.571 | -€ 2.418 | -8,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 27.989 | € 25.571 | -€ 2.418 | -8,6% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.981 | € 284 | -€ 5.698 | -95,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.981 | € 284 | -€ 5.698 | -95,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.837 | € 13.903 | +€ 3.066 | +28,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 10.837 | € 13.303 | +€ 2.466 | +22,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 600 | +€ 600 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 11.171 | € 11.384 | +€ 214 | +1,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 48 | € 635 | +€ 587 | +1.222% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 406 | € 614 | +€ 208 | +51,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 44.892 | € 42.643 | -€ 2.248 | -5,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 44.437 | € 41.395 | -€ 3.043 | -6,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 12 | € 0 | -€ 12 | -99,9% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 12 | € 0 | -€ 12 | -99,9% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.580 | € 1.053 | -€ 526 | -33,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.580 | € 1.053 | -€ 526 | -33,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 42.870 | € 40.341 | -€ 2.529 | -5,9% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 12.852 | € 12.427 | -€ 424 | -3,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 30.018 | € 27.914 | -€ 2.104 | -7,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 30.018 | € 27.914 | -€ 2.104 | -7,0% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 18 oktober 2026 via checked.be.