MVGclinic: wat veranderde er
MVGclinic
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 695.394
stijging van € 695.394 (+51,5%), van € 1,4 mln naar € 2,0 mln
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 1,2 mln
- Overige schulden +€ 509.084
stijging van € 509.084 (+69,7%), van € 730.206 naar € 1,2 mln
- Schulden op meer dan één jaar +€ 197.356
stijging van € 197.356 (+23,2%), van € 850.467 naar € 1,0 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 84.659
daling van € 84.659 (-32,5%), van -€ 260.191 naar -€ 344.850
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 45.678
stijging van € 45.678 (+73,4%), van € 62.202 naar € 107.880
- Bruto bedrijfsmarge +€ 72.611
stijging van € 72.611, van -€ 53.668 naar € 18.943
- Financiële kosten +€ 27.372
stijging van € 27.372 (+88,1%), van € 31.057 naar € 58.429
- Afschrijvingen +€ 24.421
stijging van € 24.421 (+143%), van € 17.113 naar € 41.534
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.419.858 | € 2.123.900 | +€ 704.041 | +49,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.351.652 | € 2.047.046 | +€ 695.394 | +51,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.351.476 | € 2.046.870 | +€ 695.394 | +51,5% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 613.221 | € 1.788.427 | +€ 1,2 mln | +192% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 5.057 | € 258.443 | +€ 253.387 | +5.011% |
| Activa in aanbouw en vooruitbetalingen | 27 | € 733.198 | € 0 | -€ 733.198 | -100% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 176 | € 176 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 68.206 | € 76.853 | +€ 8.647 | +12,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 34.180 | € 52.482 | +€ 18.301 | +53,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 16.567 | € 52.459 | +€ 35.892 | +217% |
| Overige vorderingen | 41 | € 17.613 | € 22 | -€ 17.591 | -99,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 34.026 | € 24.372 | -€ 9.654 | -28,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.419.858 | € 2.123.900 | +€ 704.041 | +49,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 235.191 | -€ 319.850 | -€ 84.659 | -36,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 25.000 | € 25.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 260.191 | -€ 344.850 | -€ 84.659 | -32,5% |
| Schulden | 17/49 | € 1.655.049 | € 2.443.750 | +€ 788.700 | +47,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 850.467 | € 1.047.823 | +€ 197.356 | +23,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 850.467 | € 1.047.823 | +€ 197.356 | +23,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 792.408 | € 1.371.856 | +€ 579.448 | +73,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 62.202 | € 107.880 | +€ 45.678 | +73,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 0 | € 9.377 | +€ 9.377 | |
| Leveranciers | 440/4 | € 0 | € 9.377 | +€ 9.377 | |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | - | € 12.705 | +€ 12.705 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 2.604 | +€ 2.604 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 2.604 | +€ 2.604 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 730.206 | € 1.239.290 | +€ 509.084 | +69,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 12.175 | € 24.071 | +€ 11.896 | +97,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 17.113 | € 41.534 | +€ 24.421 | +143% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.412 | € 3.666 | +€ 254 | +7,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 53.668 | € 18.943 | +€ 72.611 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 74.193 | -€ 26.257 | +€ 47.936 | +64,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 10 | € 26 | +€ 17 | +173% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 10 | € 26 | +€ 17 | +173% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 31.057 | € 58.429 | +€ 27.372 | +88,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 31.057 | € 58.429 | +€ 27.372 | +88,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 105.240 | -€ 84.659 | +€ 20.581 | +19,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 105.240 | -€ 84.659 | +€ 20.581 | +19,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 105.240 | -€ 84.659 | +€ 20.581 | +19,6% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.