MULTITECHNIEK: wat veranderde er
MULTITECHNIEK
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 41.993
daling van € 41.993 (-6,7%), van € 623.447 naar € 581.454
waarvan Handelsvorderingen: -€ 148.423
- Liquide middelen +€ 21.095
stijging van € 21.095 (+13,9%), van € 151.794 naar € 172.889
vooral door Overige schulden (+€ 324.687) en Resultaat van het boekjaar (+€ 53.113)
- Voorraden en bestellingen +€ 16.583
stijging van € 16.583 (+25,9%), van € 63.985 naar € 80.568
waarvan Voorraden: +€ 26.583
- Materiële vaste activa -€ 11.605
daling van € 11.605 (-11,8%), van € 98.132 naar € 86.527
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 23.907
- Overige schulden +€ 324.687
stijging van € 324.687 (+1.173%), van € 27.675 naar € 352.362
- Reserves -€ 296.887
daling van € 296.887 (-60,8%), van € 488.104 naar € 191.217
- Handelsschulden -€ 29.233
daling van € 29.233 (-8,0%), van € 367.264 naar € 338.032
- Schulden op meer dan één jaar -€ 12.905
daling van € 12.905 (-34,8%), van € 37.104 naar € 24.199
- Bruto bedrijfsmarge -€ 20.489
daling van € 20.489 (-3,3%), van € 621.584 naar € 601.095
- Personeelskosten +€ 6.654
stijging van € 6.654 (+1,4%), van € 475.054 naar € 481.707
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 956.046 | € 940.078 | -€ 15.968 | -1,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 98.132 | € 86.527 | -€ 11.605 | -11,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 98.132 | € 86.527 | -€ 11.605 | -11,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.094 | € 143 | -€ 951 | -86,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 88.972 | € 65.066 | -€ 23.907 | -26,9% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 8.065 | € 21.318 | +€ 13.253 | +164% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 857.914 | € 853.552 | -€ 4.362 | -0,5% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 63.985 | € 80.568 | +€ 16.583 | +25,9% |
| Voorraden | 30/36 | € 53.985 | € 80.568 | +€ 26.583 | +49,2% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | € 10.000 | € 0 | -€ 10.000 | -100% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 623.447 | € 581.454 | -€ 41.993 | -6,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 318.408 | € 169.986 | -€ 148.423 | -46,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 305.038 | € 411.468 | +€ 106.430 | +34,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 151.794 | € 172.889 | +€ 21.095 | +13,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 18.688 | € 18.641 | -€ 47 | -0,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 956.046 | € 940.078 | -€ 15.968 | -1,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 506.704 | € 209.817 | -€ 296.887 | -58,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 488.104 | € 191.217 | -€ 296.887 | -60,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 488.104 | € 191.217 | -€ 296.887 | -60,8% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 449.342 | € 730.262 | +€ 280.919 | +62,5% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 37.104 | € 24.199 | -€ 12.905 | -34,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 37.104 | € 24.199 | -€ 12.905 | -34,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 412.238 | € 706.063 | +€ 293.824 | +71,3% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 16.061 | € 12.905 | -€ 3.157 | -19,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 367.264 | € 338.032 | -€ 29.233 | -8,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 367.264 | € 338.032 | -€ 29.233 | -8,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.238 | € 2.765 | +€ 1.527 | +123% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.238 | € 1.238 | = | 0,0% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 1.527 | +€ 1.527 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 27.675 | € 352.362 | +€ 324.687 | +1.173% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 0 | - | = | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 475.054 | € 481.707 | +€ 6.654 | +1,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 27.601 | € 31.067 | +€ 3.466 | +12,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.086 | € 2.282 | +€ 196 | +9,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 621.584 | € 601.095 | -€ 20.489 | -3,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 116.843 | € 86.039 | -€ 30.804 | -26,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 5.269 | € 2.497 | -€ 2.772 | -52,6% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 5.269 | € 2.497 | -€ 2.772 | -52,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 14.587 | € 15.634 | +€ 1.047 | +7,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 14.587 | € 15.634 | +€ 1.047 | +7,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 107.525 | € 72.902 | -€ 34.623 | -32,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 21.238 | € 19.789 | -€ 1.449 | -6,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 86.287 | € 53.113 | -€ 33.174 | -38,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 86.287 | € 53.113 | -€ 33.174 | -38,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.