MULTI-DOMAIN ACCESS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
MULTI-DOMAIN ACCESS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 25.513
daling van € 25.513 (-41,5%), van € 61.506 naar € 35.993
waarvan Overige vorderingen: -€ 19.512
- Overige schulden -€ 30.100
daling van € 30.100 (-37,4%), van € 80.466 naar € 50.366
- Overgedragen winst (verlies) +€ 3.698
stijging van € 3.698 (+31,2%), van -€ 11.849 naar -€ 8.151
- Bruto bedrijfsmarge +€ 9.619
stijging van € 9.619, van -€ 5.389 naar € 4.230
- Omzet +€ 9.515
nieuw in 2025: € 9.515
- Aankopen en diensten +€ 5.285
nieuw in 2025: € 5.285
- Financiële kosten -€ 374
daling van € 374 (-86,2%), van € 434 naar € 60
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 74.603 | € 48.849 | -€ 25.753 | -34,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 12.500 | € 12.500 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 12.500 | € 12.500 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 62.103 | € 36.349 | -€ 25.753 | -41,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 61.506 | € 35.993 | -€ 25.513 | -41,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 24.367 | € 18.367 | -€ 6.000 | -24,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 37.139 | € 17.626 | -€ 19.512 | -52,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 597 | € 356 | -€ 240 | -40,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 74.603 | € 48.849 | -€ 25.753 | -34,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 6.849 | -€ 3.151 | +€ 3.698 | +54,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 11.849 | -€ 8.151 | +€ 3.698 | +31,2% |
| Schulden | 17/49 | € 81.451 | € 52.000 | -€ 29.451 | -36,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 80.794 | € 51.343 | -€ 29.451 | -36,5% |
| Handelsschulden | 44 | - | € 649 | +€ 649 | |
| Leveranciers | 440/4 | - | € 649 | +€ 649 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 328 | € 328 | -€ 0 | 0,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 328 | € 328 | -€ 0 | 0,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 80.466 | € 50.366 | -€ 30.100 | -37,4% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 657 | € 657 | -€ 0 | 0,0% |
| Omzet | 70 | - | € 9.515 | +€ 9.515 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 0 | - | = | |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | - | € 5.285 | +€ 5.285 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 387 | € 471 | +€ 84 | +21,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 5.389 | € 4.230 | +€ 9.619 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 5.777 | € 3.758 | +€ 9.535 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 434 | € 60 | -€ 374 | -86,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 434 | € 60 | -€ 374 | -86,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 6.211 | € 3.698 | +€ 9.909 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 0 | - | = | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 6.211 | € 3.698 | +€ 9.909 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 6.211 | € 3.698 | +€ 9.909 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.