MULLER PALLETS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
MULLER PALLETS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 314.542
stijging van € 314.542 (+11,2%), van € 2,8 mln naar € 3,1 mln
waarvan Handelsvorderingen: +€ 327.907
- Liquide middelen +€ 279.060
stijging van € 279.060 (+216%), van € 129.388 naar € 408.448
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 959.431) en Handelsschulden (+€ 604.708)
- Materiële vaste activa +€ 98.147
stijging van € 98.147 (+76,5%), van € 128.307 naar € 226.454
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 90.992
- Handelsschulden +€ 604.708
stijging van € 604.708 (+48,7%), van € 1,2 mln naar € 1,8 mln
- Overgedragen winst (verlies) +€ 214.183
stijging van € 214.183 (+17,8%), van € 1,2 mln naar € 1,4 mln
- Overige schulden -€ 176.923
daling van € 176.923 (-19,2%), van € 922.171 naar € 745.247
- Bruto bedrijfsmarge -€ 343.968
daling van € 343.968 (-16,8%), van € 2,0 mln naar € 1,7 mln
- Belastingen -€ 69.928
daling van € 69.928 (-22,3%), van € 313.065 naar € 243.137
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 3.478.306 | € 4.190.472 | +€ 712.166 | +20,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 143.437 | € 241.584 | +€ 98.147 | +68,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 128.307 | € 226.454 | +€ 98.147 | +76,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 72.054 | € 79.209 | +€ 7.155 | +9,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 56.253 | € 147.245 | +€ 90.992 | +162% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 15.130 | € 15.130 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 3.334.869 | € 3.948.888 | +€ 614.019 | +18,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 379.004 | € 393.716 | +€ 14.711 | +3,9% |
| Voorraden | 30/36 | € 379.004 | € 393.716 | +€ 14.711 | +3,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.818.841 | € 3.133.384 | +€ 314.542 | +11,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 2.651.101 | € 2.979.008 | +€ 327.907 | +12,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 167.740 | € 154.376 | -€ 13.365 | -8,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 129.388 | € 408.448 | +€ 279.060 | +216% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 7.635 | € 13.341 | +€ 5.706 | +74,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 3.478.306 | € 4.190.472 | +€ 712.166 | +20,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.225.368 | € 1.439.552 | +€ 214.183 | +17,5% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 1.204.908 | € 1.419.092 | +€ 214.183 | +17,8% |
| Schulden | 17/49 | € 2.252.937 | € 2.750.920 | +€ 497.983 | +22,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 0 | € 34.023 | +€ 34.023 | |
| Financiële schulden | 170/4 | € 0 | € 34.023 | +€ 34.023 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 2.252.937 | € 2.716.897 | +€ 463.960 | +20,6% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 14.005 | € 12.045 | -€ 1.961 | -14,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.240.869 | € 1.845.576 | +€ 604.708 | +48,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.240.869 | € 1.845.576 | +€ 604.708 | +48,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 75.892 | € 114.028 | +€ 38.136 | +50,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 52.337 | € 78.473 | +€ 26.136 | +49,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 23.555 | € 35.555 | +€ 12.000 | +50,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 922.171 | € 745.247 | -€ 176.923 | -19,2% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 396.716 | € 416.023 | +€ 19.307 | +4,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 36.348 | € 53.230 | +€ 16.882 | +46,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.651 | € 2.505 | -€ 146 | -5,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 2.041.963 | € 1.697.995 | -€ 343.968 | -16,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 1.606.248 | € 1.226.237 | -€ 380.010 | -23,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1.720 | € 3.658 | +€ 1.938 | +113% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1.720 | € 3.658 | +€ 1.938 | +113% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 40.217 | € 27.328 | -€ 12.889 | -32,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 40.217 | € 27.328 | -€ 12.889 | -32,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 1.567.751 | € 1.202.567 | -€ 365.184 | -23,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 313.065 | € 243.137 | -€ 69.928 | -22,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 1.254.686 | € 959.431 | -€ 295.255 | -23,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.254.686 | € 959.431 | -€ 295.255 | -23,5% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.