MLZO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
MLZO
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 11.774
nieuw in 2025: € 11.774
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 4.263
stijging van € 4.263 (+10,4%), van € 41.152 naar € 45.415
- Liquide middelen -€ 936
daling van € 936 (-24,6%), van € 3.799 naar € 2.863
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 12.689) en Resultaat van het boekjaar (-€ 7.517)
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 677
niet meer vermeld in 2025 (was € 677)
- Overige schulden +€ 15.708
nieuw in 2025: € 15.708
- Overgedragen winst (verlies) -€ 7.517
daling van € 7.517 (-19,6%), van € 38.405 naar € 30.889
- Handelsschulden +€ 3.645
stijging van € 3.645 (+1.147%), van € 318 naar € 3.963
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 2.582
stijging van € 2.582 (+1.191%), van € 217 naar € 2.798
- Omzet -€ 30.720
niet meer vermeld in 2025 (was € 30.720)
- Aankopen en diensten -€ 18.463
niet meer vermeld in 2025 (was € 18.463)
- Bruto bedrijfsmarge -€ 10.893
daling van € 10.893 (-80,7%), van € 13.501 naar € 2.608
- Personeelskosten +€ 7.810
nieuw in 2025: € 7.810
- Andere bedrijfskosten +€ 959
stijging van € 959 (+248%), van € 387 naar € 1.346
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 45.827 | € 60.251 | +€ 14.424 | +31,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 200 | € 11.974 | +€ 11.774 | +5.887% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | - | € 11.774 | +€ 11.774 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 11.774 | +€ 11.774 | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 200 | € 200 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 45.627 | € 48.278 | +€ 2.651 | +5,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 41.152 | € 45.415 | +€ 4.263 | +10,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 41.152 | € 45.415 | +€ 4.263 | +10,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 3.799 | € 2.863 | -€ 936 | -24,6% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 677 | - | -€ 677 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 45.827 | € 60.251 | +€ 14.424 | +31,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 45.292 | € 37.776 | -€ 7.517 | -16,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 687 | € 687 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 687 | € 687 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 687 | € 687 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 38.405 | € 30.889 | -€ 7.517 | -19,6% |
| Schulden | 17/49 | € 535 | € 22.476 | +€ 21.941 | +4.103% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 535 | € 22.476 | +€ 21.941 | +4.103% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 6 | +€ 6 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 6 | +€ 6 | |
| Handelsschulden | 44 | € 318 | € 3.963 | +€ 3.645 | +1.147% |
| Leveranciers | 440/4 | € 318 | € 3.963 | +€ 3.645 | +1.147% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 217 | € 2.798 | +€ 2.582 | +1.191% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 217 | € 2.798 | +€ 2.582 | +1.191% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 15.708 | +€ 15.708 | |
| Omzet | 70 | € 30.720 | - | -€ 30.720 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 1.244 | - | -€ 1.244 | |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen; diensten en diverse goederen | 60/61 | € 18.463 | - | -€ 18.463 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 7.810 | +€ 7.810 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 62 | € 915 | +€ 853 | +1.370% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 387 | € 1.346 | +€ 959 | +248% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 13.501 | € 2.608 | -€ 10.893 | -80,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 13.051 | -€ 7.464 | -€ 20.515 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 8 | € 53 | +€ 45 | +600% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 8 | € 53 | +€ 45 | +600% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 13.044 | -€ 7.517 | -€ 20.560 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 438 | - | -€ 438 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 12.605 | -€ 7.517 | -€ 20.122 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 12.605 | -€ 7.517 | -€ 20.122 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.