MICRO HIGH TECH: wat veranderde er
MICRO HIGH TECH
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen -€ 20.484
daling van € 20.484 (-83,8%), van € 24.445 naar € 3.962
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 17.608
stijging van € 17.608 (+165%), van € 10.691 naar € 28.298
waarvan Overige vorderingen: +€ 17.608
- Overlopende rekeningen (activa) -€ 3.940
niet meer vermeld in 2024 (was € 3.940)
- Materiële vaste activa -€ 431
niet meer vermeld in 2024 (was € 431)
waarvan Installaties, machines en uitrusting: -€ 315
- Handelsschulden -€ 15.057
daling van € 15.057 (-59,9%), van € 25.130 naar € 10.073
- Overgedragen winst (verlies) +€ 12.102
stijging van € 12.102 (+75,8%), van -€ 15.967 naar -€ 3.865
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 8.410
daling van € 8.410 (-77,4%), van € 10.864 naar € 2.454
waarvan Belastingen: -€ 5.735
- Overige schulden +€ 4.044
stijging van € 4.044 (+122%), van € 3.313 naar € 7.356
- Personeelskosten -€ 18.931
daling van € 18.931 (-58,2%), van € 32.523 naar € 13.592
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.291
daling van € 4.291 (-12,4%), van € 34.687 naar € 30.395
- Andere bedrijfskosten +€ 3.872
stijging van € 3.872 (+613%), van € 631 naar € 4.503
- Financiële kosten -€ 1.860
daling van € 1.860 (-78,7%), van € 2.364 naar € 504
- Financiële opbrengsten +€ 737
stijging van € 737 (+7.374.200%), van € 0 naar € 737
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 41.789 | € 34.618 | -€ 7.171 | -17,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.571 | € 2.140 | -€ 431 | -16,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 431 | - | -€ 431 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 315 | - | -€ 315 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 117 | - | -€ 117 | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.140 | € 2.140 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 39.218 | € 32.478 | -€ 6.739 | -17,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 24.445 | € 3.962 | -€ 20.484 | -83,8% |
| Voorraden | 30/36 | € 24.445 | € 3.962 | -€ 20.484 | -83,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 10.691 | € 28.298 | +€ 17.608 | +165% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 10.691 | € 10.691 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 17.608 | +€ 17.608 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 142 | € 219 | +€ 76 | +53,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.940 | - | -€ 3.940 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 41.789 | € 34.618 | -€ 7.171 | -17,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 2.483 | € 14.735 | +€ 12.252 | +493% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.450 | € 18.600 | +€ 150 | +0,8% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 15.967 | -€ 3.865 | +€ 12.102 | +75,8% |
| Schulden | 17/49 | € 39.306 | € 19.883 | -€ 19.423 | -49,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 39.306 | € 19.883 | -€ 19.423 | -49,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 25.130 | € 10.073 | -€ 15.057 | -59,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 25.130 | € 10.073 | -€ 15.057 | -59,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 10.864 | € 2.454 | -€ 8.410 | -77,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.735 | - | -€ 5.735 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 5.129 | € 2.454 | -€ 2.675 | -52,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 3.313 | € 7.356 | +€ 4.044 | +122% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 32.523 | € 13.592 | -€ 18.931 | -58,2% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 981 | € 431 | -€ 550 | -56,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 631 | € 4.503 | +€ 3.872 | +613% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 34.687 | € 30.395 | -€ 4.291 | -12,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 551 | € 11.868 | +€ 11.317 | +2.054% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 737 | +€ 737 | +7.374.200% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 737 | +€ 737 | +7.374.200% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.364 | € 504 | -€ 1.860 | -78,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.364 | € 504 | -€ 1.860 | -78,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 1.813 | € 12.102 | +€ 13.915 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 700 | - | -€ 700 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 2.512 | € 12.102 | +€ 14.615 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 2.512 | € 12.102 | +€ 14.615 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.