Mel&Law: wat veranderde er
Mel&Law
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 19.680
stijging van € 19.680 (+122%), van € 16.076 naar € 35.756
- Liquide middelen +€ 19.006
stijging van € 19.006 (+84,9%), van € 22.389 naar € 41.395
vooral door Overige schulden (+€ 66.954) en Resultaat van het boekjaar (+€ 49.184)
- Overige schulden +€ 66.954
stijging van € 66.954 (+586%), van € 11.429 naar € 78.382
- Overgedragen winst (verlies) -€ 29.198
niet meer vermeld in 2025 (was € 29.198)
- Bruto bedrijfsmarge +€ 15.247
stijging van € 15.247 (+32,9%), van € 46.363 naar € 61.610
- Belastingen +€ 3.429
stijging van € 3.429 (+35,3%), van € 9.702 naar € 13.131
- Financiële opbrengsten +€ 1.418
nieuw in 2025: € 1.418
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 42.627 | € 80.797 | +€ 38.171 | +89,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 4.162 | € 3.646 | -€ 515 | -12,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 4.162 | € 3.646 | -€ 515 | -12,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 4.162 | € 3.646 | -€ 515 | -12,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 38.465 | € 77.151 | +€ 38.686 | +101% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 16.076 | € 35.756 | +€ 19.680 | +122% |
| Overige vorderingen | 41 | € 16.076 | € 35.756 | +€ 19.680 | +122% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 22.389 | € 41.395 | +€ 19.006 | +84,9% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 42.627 | € 80.797 | +€ 38.171 | +89,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 31.198 | € 2.000 | -€ 29.198 | -93,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 29.198 | - | -€ 29.198 | |
| Schulden | 17/49 | € 11.429 | € 78.797 | +€ 67.369 | +589% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 11.429 | € 78.797 | +€ 67.369 | +589% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 415 | +€ 415 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 415 | +€ 415 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 11.429 | € 78.382 | +€ 66.954 | +586% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 403 | € 515 | +€ 113 | +28,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 46.363 | € 61.610 | +€ 15.247 | +32,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 45.960 | € 61.095 | +€ 15.134 | +32,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 1.418 | +€ 1.418 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 1.418 | +€ 1.418 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 180 | € 197 | +€ 17 | +9,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 180 | € 197 | +€ 17 | +9,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 45.780 | € 62.315 | +€ 16.535 | +36,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 9.702 | € 13.131 | +€ 3.429 | +35,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 36.079 | € 49.184 | +€ 13.106 | +36,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 36.079 | € 49.184 | +€ 13.106 | +36,3% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.