MEGANIMMO: wat veranderde er
MEGANIMMO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 15.053
stijging van € 15.053 (+32,7%), van € 46.086 naar € 61.139
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 50.679) en Afschrijvingen (+€ 15.140)
- Materiële vaste activa -€ 11.634
daling van € 11.634 (-8,6%), van € 135.398 naar € 123.764
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 8.131
- Overgedragen winst (verlies) -€ 19.321
daling van € 19.321 (-37,6%), van € 51.343 naar € 32.022
- Overige schulden +€ 12.916
stijging van € 12.916 (+22,2%), van € 58.217 naar € 71.133
- Overlopende rekeningen (passiva) +€ 5.396
stijging van € 5.396 (+820%), van € 658 naar € 6.054
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 4.428
stijging van € 4.428 (+144%), van € 3.067 naar € 7.495
- Bruto bedrijfsmarge +€ 28.782
stijging van € 28.782 (+44,8%), van € 64.253 naar € 93.035
- Belastingen +€ 6.729
stijging van € 6.729 (+62,5%), van € 10.765 naar € 17.495
- Andere bedrijfskosten +€ 1.433
stijging van € 1.433 (+17,4%), van € 8.250 naar € 9.683
Evolutie van het resultaat, 2025 tot 2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 181.484 | € 184.903 | +€ 3.419 | +1,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 135.398 | € 123.764 | -€ 11.634 | -8,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 135.398 | € 123.764 | -€ 11.634 | -8,6% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 107.695 | € 99.564 | -€ 8.131 | -7,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 3.036 | +€ 3.036 | |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 27.704 | € 21.165 | -€ 6.539 | -23,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 46.086 | € 61.139 | +€ 15.053 | +32,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 46.086 | € 61.139 | +€ 15.053 | +32,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 181.484 | € 184.903 | +€ 3.419 | +1,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 119.543 | € 100.222 | -€ 19.321 | -16,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 62.000 | € 62.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 51.343 | € 32.022 | -€ 19.321 | -37,6% |
| Schulden | 17/49 | € 61.941 | € 84.681 | +€ 22.740 | +36,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 61.283 | € 78.627 | +€ 17.344 | +28,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.067 | € 7.495 | +€ 4.428 | +144% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.067 | € 7.495 | +€ 4.428 | +144% |
| Overige schulden | 47/48 | € 58.217 | € 71.133 | +€ 12.916 | +22,2% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 658 | € 6.054 | +€ 5.396 | +820% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 14.584 | € 15.140 | +€ 556 | +3,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 8.250 | € 9.683 | +€ 1.433 | +17,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 64.253 | € 93.035 | +€ 28.782 | +44,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 41.419 | € 68.212 | +€ 26.793 | +64,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 38 | € 38 | = | 0,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 38 | € 38 | = | 0,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 41.381 | € 68.173 | +€ 26.793 | +64,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 10.765 | € 17.495 | +€ 6.729 | +62,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 30.615 | € 50.679 | +€ 20.063 | +65,5% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 30.615 | € 50.679 | +€ 20.063 | +65,5% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2025 en 30 juni 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.